Nemusíte byť génius a ani ste nemuseli čítať nejakú vedecky podloženú štúdiu, aby ste vedeli, že z dlhodobých partnerstiev sa časom vytráca vášeň a s*x sa stáva čoraz nudnejším. Pravdepodobne si stačí prejsť niekoľkoročným vzťahom. Ak ste v dlhodobom vzťahu, možno pre vás máme zlé správy. A môže sa vás to týkať, aj ak ste zadaný len pár mesiacov. Vašu partnerku už totiž milovanie s vami nemusí baviť. Nechceme tým povedať, že váš výkon v posteli je zlý, no je v ľudskej prirodzenosti byť znudený z rutiny. S*x dlhodobo s tou istou osobou vie byť poriadne monotónny, ba niekedy až nudný. A čo je na tom najhoršie, nazvime to “som-znudená-z-toho-istého-penisu” syndróm, je skutočný!

Vedci z dvoch fínskych univerzít totiž analyzovali s*xuálne uspokojenie na vzorke viac ako 2000 žien počas siedmych rokov. Bohužiaľ, ženy, ktoré boli počas týchto siedmych rokov v dlhodobom vzťahu, boli najmenej spokojné, zatiaľ čo ženy, ktoré boli single a užívali si s rôznymi chlapmi, boli po s*xuálnej stránke spokojné najviac. Tieto “radodajky” dokonca vykázali lepšiu schopnosť dosiahnuť vrchol.

>>>4 POLOHY ORÁLU NA OŽIVENIE VZŤAHU NÁJDETE TU NA MANFORUM.SK<<<

Po tých zlých správach zvyčajne prídu dobré: zvýšenie s*xuálneho uspokojenia v dlhodobom vzťahu nemusí byť veľmi zložité. Prieskum televízie NBC News zistil, že existujú určité veci, ktoré majú s*xuálne spokojné páry spoločné a dajú sa celkom jednoducho začleniť do vzťahu poznačeného rutinou.

Zdá sa, že páry s najväčším uspokojením v posteli boli tie, ktoré viac či menej odvážne experimentovali s rôznymi análnymi hrami. A spokojnejší sú vraj aj tí, ktorí si pri milovaní hovoria “ľúbim ťa”. Keď si to tak vezmeme vcelku, veď čo je vášnivejšie, ako dať jej ho do zadku, a pritom jej hovoriť, ako veľmi ju milujete? Takže, milí páni, ak chcete, aby z vás aj po niekoľkých spoločných rokoch bola vlhká a spokojná, nebojte sa váš vzťah nejak okoreniť a vyjsť zo stereotypu v posteli. P.S.: S tým zadkom opatrne!

>>>4 POLOHY ORÁLU NA OŽIVENIE VZŤAHU NÁJDETE TU NA MANFORUM.SK<<<

Zdroj: Maxim.com | Foto: Depositphotos.com