Aj keď milovanie máme spojené väčšinou s pozitívnymi vecami a radosťou, niekedy sa pri ňom prihodia veci, na ktoré by sme chceli čo najskôr zabudnúť. A práve to je príčina, prečo si musíme od se*u na istý čas odpočinúť… Viete, na čo si vlastne treba dávať pozor?Samozrejme, väčšina prípadov, ktoré sa stanú počas milovania, je zanedbateľná. Muži si najčastejšie spôsobia drobné trhlinky na predkožke a na uzdičke penisu, ale tie sa časom samé zahoja. Pozor si treba dávať na tzv. suché milovanie, pretože trhlinky sa tvoria práve počas neho. Stačí používať lubrikačný gél a tento problém sa vám už nestane. Ale čo v horších prípadoch?

Zlomený penis

Asi jeden z najznámejších úrazov, ktorý sa vám môže stať. Aj keď muž, samozrejme, nemá v penise kosť, nazýva sa toto zranenie zlomeninou. Počas erekcie sa penis napĺňa krvou a ak je vaša partnerka trochu násilnícka a hrubá, môže vám takto spôsobiť veľmi bolestivé zranenie. Dávajte si preto pozor najmä pri polohe na koníka, keď je žena hore a hlavne keď nasadá na penis. Ak sa pri tom penis ohne alebo s ním spraví neprirodzený pohyb, v tej chvíli už na se* stratíte náladu a je možné, že budete musieť navštíviť lekára. Nedajú vám ho však do sadry, pretože úraz sa lieči najčastejšie obkladmi a liekmi proti krvácaniu.

Vykĺbenie penisu

Toto oproti zlomenine neznie tak zle, že? Opak je ale pravdou. Opäť, penis nemá kĺby, ale ide o veľmi zriedkavý úraz, ku ktorému dôjde pri vášnivej a divokej súloži. Pri tomto zranení sa samotný penis odtrhne od kože… Liečba je veľmi náročná a musíte sa čo najskôr podrobiť operačnému zákroku, inak si už nikdy neužijete.

sex tipy

Pomačkané semenníky

Semenníky sú veľmi citlivé, určite to poznáte, ak ste už niekedy dostali loptou medzi nohy… Pri predohre je to fajn a vzrušujúce, ale len dovtedy, kým s nimi vaša partnerka nezačne narábať veľmi divoko, pričom neodhadne silu. Stačí jedno silné stlačenie a z príjemného zážitku sa stáva nočná mora. Všetko sa dá ale napraviť, a tak po pár dňoch se*uálnej abstinencie a pár obkladoch, bude zase všetko tak, ako má byť.

Zuby sú zbraň!

No priznajte sa, kto nepoužíva aspoň občas pri milovaní zuby? Muži jemne hryzkajú ženám bradavky a klitoris a ženy zase penis a ktovie čo ešte. Ak však do vášho prirodzenia zakusne silnejšie ako chcela, poranenie začne krvácať a bolestivo štípať. V tej chvíli je najlepšie prestať a zase si dať oddych až dovtedy, kým sa ranka nezahojí. Pozor si treba dávať aj na možnú infekciu.

Trhliny na pošvových stenách

Samozrejme, že nikoho neprekvapí, ak sa ženy zrania tým, že do seba strkajú veci, ktoré “tam” nepatria. Občas sa však môže stať, že sa steny vagíny natrhnú aj pri divokom se*e, pretože sú veľmi jemné. Vzniknúť môžu aj pri násilnom styku alebo ak ide o veľký nepomer medzi vagínou a penisom. Ak veľmi krvácajú, treba navštíviť lekára.

Smrť počas milovania

Pri krčmových rozhovoroch ste už určite počuli alebo aj povedali, že by to bola naozaj skvelá smrť, ak by nastala počas milovania. Ale v skutočnosti by to také úžasné asi nebolo, pretože väčšina zaznamenaných prípadov bola spôsobená infarktom alebo krvácaním do mozgu. A kedy sa vôbec niečo takéto môže stať? Ako sa neskoršími vyšetrovaniami odhalilo, vo väčšine prípadov išlo o se* s milenkou. Muž sa teda pravdepodobne bál odhalenia, možno se*uálneho zlyhania. Ak by vás zaujímali konkrétne príklady, prečítajte si teda príbehy 5 nešťastníkov, ktorí zomreli práve pri se*e.

Takže, dávajte si pozor, buďte opatrný a s partnerkou zaobchádzajte jemne. Pokojne si dohodnite nejaké pravidlá, ak to máte radi drsnejšie, nejaké slovo, po ktorom bude jasné, že už viac neznesiete.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.