Neskutočné, na čom všetkom sa dá v dnešnej dobe slušne zarobiť. Kráska z Nového Zélandu Madeleine Holden zanechala právnickú prax a svoje bankové konto zveľaďuje vďaka mužskej samoľúbosti. Slečna totiž objavila dieru na trhu, z ktorej si urobila dokonalý biznis. Keď zistíte, o čo ie, ostanete viac než zaskočený.

Každý muž, aj keď to navonok neprizná, je doslova posadnutý svojim fešákom tam dole. Či má jeho kamoš správnu veľkosť, či nie je príliš kriví a či sa vôbec ženám páči. Na tieto otázky vám dokáže vďaka svojmu projektu odpovedať mladá Madeleine.

Po tom, ako brunetka obdržala do pracovnej schránky naozaj peknú fotografiu mužského prirodzenia, rozhodla sa, že zmení svet k lepšiemu, a to vcelku zaujímavým spôsobom. Vzdala sa práce právničky a založila si webovú stránku Critique My Di∗k Pic, na ktorej profesionálne hodnotí mužské nástroje lásky. Čuduj sa svete, inovatívny projekt sa rozbehol obrovským tempom a jej mailovú schránku zapĺňa čoraz viac fotografií. Ako uviedla v rozhovore pre BBC, týždenne jej pribudne približne 200 nových fotiek. Samozrejme, vynaložiť toľko úsilia zadarmo, by bola hlúposť, preto si za ohodnotenie každej fotografie stanovila cenu desať eur. Ako ďalej uviedla, nehodnotí len samotný úd, ale celkový dojem z fotografie. Na tom, aby jej neunikol žiaden detail od peknej kompozície až po správne osvetlenie, si dáva naozaj záležať. Povedzme si však úprimne, neveríme že by takému slimákovi pripísala rovnako dobré hodnotenie ako poriadnej anakonde.

Zdroj: bbc.co.uk