Tak tomu sa teda darí! Že cyklista Mark Cavendish padá z bicykla ako zhnitá hruška zo stromu, sme si už akosi zvykli, no tento raz dopadol ešte oveľa horšie. Veľké šťastie, že sa v jeho blízkosti v tú chvíľu nenachádzal Peter Sagan, inak by to zrejme znovu schytal!Najskôr pád, kvôli ktorému bol náš slávny Žilinčan vylúčený z Tour de France, potom zletel z bicykla v Abú Dabí a teraz…? Teraz skončil s krvavou tvárou, akoby sa zaplietol do pouličnej bitky. Cavendishovi sa v poslednej dobe lepí očividne smola na päty, veď ako inak pomenovať jeho ďalšiu zo série nehôd, tentokrát v Taliansku na Tirreno-Adriatico!

Pri tomto páde si to však odnieslo športovcovo rebro, ktoré si zlomil, poranené kolená a ruky, či dokonca tvár plná tržných rán. Tridsaťdvaročný bývalý majster sveta tak do cieľa prišiel s veľkou stratou, nestihol časový limit, čo znamená definitívnu stopku na pretekoch. Britský pretekár sa so svojím nešťastím “pochválil” aj na sociálnej sieti, kde zverejnil fotografiu s doráňanou tvárou.

Foto doráňaného Cavendisha si môžete — TU —

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)