Už len pár dní nás delí od Dňa detí a ak ste otec a zároveň patríte aj medzi vášnivých golfistov, vieme, ako zabiť dve muchy jednou ranou. Stačí sa už túto nedeľu zúčastniť golfovej túry Golf Challange 2016, v rámci ktorej bude v krásnom prostredí golfového rezortu Welten pripravený aj program pre najmenších.:)29. máj 2016 si v Báči užijú nielen vášniví golfisti, ale aj ich rodinní príslušníci vrátane najmenších ratolestí. V rámci golfovej túry Golf Challange 2016 je totiž pre nich pri príležitosti blížiaceho sa Dňa detí pripravený zábavný program. Budú sa môcť vyšantiť na trampolínach, skákacom hrade či priučiť golfu pod vedením PGA PRO trénerov. Taktiež nebudú chýbať skvelí klauni Clowndoctors alebo tombola o hodnotné ceny.

dend

Ak sme vás navnadili na Golf Challange 2016, mali by ste sa čím skôr prihlásiť vzhľadom na to, že je turnaj už takmer plný.

Program pre deti sa začína už o 10.00 a potrvá približne do 14.30. Generálnym partnerom tohto krásneho podujatia je spoločnosť Vulm.

Bližšie info na FB stránke Golf Challenge 2016!

deti hrad deti2 S

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Pišta Arnoš
Náš redakčný guru pre všetky komerčné správy a reklamné zdelenia. Upozorňujeme čitateľov, že jeho články môžu mať inzertný charakter.