Žiaden živý tvor na tejto planéte, okrem človeka, nezabíja pre radosť. Jedine pán tvorstva si svoje zvrátené chúťky ukája na nevinných zvieratách, ktoré vo veľkom zabíja, a čo je najstrašnejšie, spôsobuje mu to potešenie! Zoznámte sa s deviatimi najkrvilačnejšími vrahmi zvierat, ktorí si lov majestátnych predátorov, ale aj mierumilovných kopytníkov, užívajú, ako keby išlo o najväčšiu slasť na svete. Je to smutné, ale pravda je taká, že človek je najväčší parazit a najzvrátenejší živočích na Zemi.Walter Palmer

Walter Palmer sa „preslávil“ tým, že zabil najznámejšieho leva v Zimbabwe. Krásny samec sa volal Cecil. Najskôr ho s komplicmi vylákal z chráneného parku, následne doňho strelil šíp. Potom zranené zviera vystopoval, zastrelil ho a odrezal mu hlavu.

 Walter Palmer

Eric a Donald Trump JR

Eric a Donald Trump JR sú vášnivými lovcami trofejí. Vlastnia cestovnú kanceláriu zameranú na lov zvierat. Na jednej z najohavnejších fotografií pózuje jeden z bratov pri mŕtvom slonovi, ktorého drží za chvost.

Eric a Donald Trump JR

Bob Parson

Bob Parson pobúril verejnosť, keď zverejnil video, v ktorom zabíja vraj problémových slonov. Na svoje barbarské činy je patrične hrdý a pri každej príležitosti ich obhajuje.

Bob Parson

Kristen Lindsey

Kristen Lindsey sa v USA dostala na titulky po tom, čo zverejnila fotku, kde drží mŕtvu mačku, ktorú ulovila lukom a šípom. Tvrdila, že bola túlavá, ale neskôr vysvitlo, že zabila domáceho miláčika svojich susedov. Čo je zarážajúce – Kristen je veterinárka a svojím konaním porušila lekársku prísahu. Po prepuknutí škandálu ju prepustili z práce.

Kristen Lindsey

Kendall Jones

Kendall Jones je vedúca roztlieskávačiek z Texasu. Poľovačky sú jej celoživotnou vášňou. Jeden z jej prvých úlovkov bol biely nosorožec, ktorému hrozí vyhynutie. Jej úsmevy na fotografiách s mŕtvymi zvieratami pôsobia prinajmenšom zvrátene.

Kendall Jones

Melissa Bachman

Melissa Bachman pobúrila verejnosť, keď na Facebooku zverejnila fotku s mŕtvym levom, ktorého skolila v Južnej Afrike. Ako reakcia na jej chorý koníček vznikla stránka Stop Melissa.

Melissa Bachman

Rebecca Francis

Rebecca Francis je ďalšia kráska, ktorá sa vyžíva v zabíjaní zvierat. Humorista Ricky Gervais komentoval jej fotografiu, kde s úsmevom pózuje pri mŕtvej žirafe, ktorú sama zabila, veľmi trefne: “Čo sa ti v živote muselo prihodiť, keď ťa to núti zabiť krásne zviera a potom si s úsmevom ľahnúť vedľa neho?!”

Rebecca Francis

Jan Seski

Jan Seski je lekár z Pensylvánie a zároveň komplic Waltera Palmera. V Zimbabwe ich správcovia národného parku a ochranári divokej prírody obvinili z ilegálneho zabitia leva. Seski sa vyžíva v zabíjaní slonov, hrochov, pštrosov a užíva si pózovanie s mŕtvymi zvieratami.

Jan Seski

Sabrina Corgatelli

Sabrina Corgatelli žije v Idaho a na Facebooku sa rada chváli svojimi úlovkami. Poľovala napríklad aj v Zimbabwe. Na svoje fotografie s mŕtvymi zvieratami je hrdá.

Sabrina Corgatelli

Zdroj: Youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)