Mnoho mužov má rovnaké sexuálne fantázie. Najčastejšie sa týkajú sexu v trojici (samozrejme, že 2 ženy a 1 muž), análneho sexu, pozerania sa na ňu, keď masturbuje, ako to robí s iným mužom, filmovanie sexu a hranie rôznych rolí. Sny sú zadarmo! To je dôvod, prečo sú tak skvelé – môžeme tvoriť čokoľvek sa nám páči a nikto nás nemôže zastaviť. Problém je však v tom, či by sa to páčilo aj partnerke.  Čítajte ďalej a uvidíte, na koľko je pravdepodobné, že vám vyhovie!1) Švédska trojka

Táto fantázia je asi najznámejšia. Kto by to nechcel vyskúšať? No pravdepodobne vaša partnerka… Pre ženu je veľmi ťažké pochopiť, prečo potrebujete niekoho ďalšieho. Ak nemáte trvalý vzťah a jedná sa len o zábavu, potom je to o čosi jednoduchšie. Ak máte ale stálu partnerku, na túto fantáziu môžete rovno zabudnúť. Za opýtanie nič nedáte, ale rozhodne si to dobre premyslite a zvážte. Hlavne, prosíme vás, nenavrhujte nikoho známeho! Ak to nepôjde dobre, bude náročné zostať priateľmi.

Pravdepodobnosť súhlasu: 2/10

2) Análny sex

Mnoho mužov chápe, prečo majú ženy problém s análnym sexom. Môže to byť veľmi bolestivé, nepríjemné, chaotické  a spomenuli sme už bolestivé? Ak vás ale nič nezastaví a chcete to skúsiť, podľa prieskumov by to nemal byť až taký problém. Veľa žien ho má rado rovnako ako klasický a ak už aj nie, občas im nevadí. Treba teda navodiť tú správnu atmosféru, spraviť potrebné prípravy a ide sa na to (prečítajte si, ako na anál, aby ste neboli v siedmom nebi len vy).

Pravdepodobnosť súhlasu: 7/10

3) Pozerať sa na ňu ako masturbuje

Ak by vedela, že sa na ňu chcete pozerať počas toho, ako sa bude sama uspokojovať, dalo by jej to do rúk moc, ktorú majú ženy rady. Mohla by vás potom týmto dohnať až do šialenstva, keby vám nedovolila sa jej dotýkať alebo sa pri pozeraní uspokojovať tiež. Ak by ste nevedeli ako začať a nebola by až taká naklonená tomuto nápadu, začnite ju dráždiť vy a ruku nech si priloží na vašu. Potom ju len vytiahnite a dajte tam jej ruku. Na prvýkrát to nemusí vždy vyjsť, ale hlavne ju potom hneď nezavrhnite. Skúste to nabudúce alebo pri nejakej zvláštnej príležitosti. Časom jej to príde normálne a nebude mať toľko námietok.

Pravdepodobnosť súhlasu: 7/10

masturbácia

4) Pozerať sa na ňu, keď to robí s iným mužom

Tak toto je veľmi zaujímavé, ale hraničiace s čistou fikciou. Pravdepodobne vám to napadlo počas pozerania erotických filmov, ale naozaj je to len film a v skutočnosti sa to nestáva. A neviem si dobre predstaviť, prečo by to mala chcieť spraviť. Ak jej to navrhnete a nebudete mať naozaj dobrý dôvod, môžete sa pripraviť na veľmi zaujímavý rozhovor. A pripomíname, že pod pojem dobrý dôvod nepatria odpovede ako “vzrušuje ma to”, “videl som to vo filme” atď.

Pravdepodobnosť súhlasu: 0/10

5) Natáčať si ju

Toto by mohla považovať za zábavu, ale len v prípade, ak nahrávku po pozretí vymažete. Pretože ukladať si takéto veci do počítača na dlhšie obdobie, nemusí byť pre ňu príjemné. Dá sa to zneužiť, napríklad keby ste chceli videjko neskôr pre hocijaký dôvod zverejniť. Alebo môže mať problém so svojím telom, preto pohľad naň na videu nemusí byť pre ňu najkrajší..

Avšak dnes má už každý digitálny fotoaparát alebo smartphon s kvalitnou kamerou. To umožňuje natáčať veľmi ľahko – a veľmi ľahko to aj neskôr odstrániť. Môžete jej navrhnúť, nech najprv ona natočí vás, aby jej to neprišlo také nepríjemné. Poprípade natočiť alebo odfotiť len časti tela bez tváre tak, aby sa nedali identifikovať.

Pravdepodobnosť súhlasu: 6/10

6) Hranie rolí

Stať sa na chvíľu niekým, kým nie ste, je zábavné a vzrušujúce a navyše to môže byť len začiatok, ktorý podporí najrôznejšie oplzlé aktivity vás oboch. Táto fantázia je rovnako obľúbená u mužov aj u žien, pretože nikto nemá rád stále to isté dokola a aj ten najlepší klasický sex bude po čase už o ničom. Ak si dáte kostýmy, pridáte nejaké hračky, hneď budete mať pocit, že sa váš sexuálny život zmenil k lepšiemu.

Pravdepodobnosť súhlasu: 9/10

Zdroj: askmen.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.