Na Youtube pribudne za 60 sekúnd v priemere 300 hodín nového materiálu. Medzi ním sa z času na čas objaví aj nejaký falošný filmový trailer, ktorý je síce zaujímavý a vtipný, ale oficiálne nepatrí k žiadnemu filmu. Napríklad ako týchto päť kúskov, ktoré sme pre vás vybrali. 

Avangers:

Age of Ultron v podaní lego postavičiek

Lenka a Miloš:

Jediný z nami vybraných trailerov, ktorý sa na filmové plátno kina naozaj dostal. Istý Prešovčan sa totiž rozhodol požiadať frajerku o ruku, a to pomerne nevšedným spôsobom. Nakrútil pre ňu ich vlastný filmový trailer, ktorý nič netušiacej deve nechal v kine premietnuť, kým s kamarátkou čakala na film.

Taken 4:

Po predchádzajúcich troch úspešných tituloch bude Liam Neesom opäť zasahovať. Tentokrát však nebude musieť zachraňovať dcéru ani manželku ale pre zmenu mu unesú psa.

Facka 2:

Tento chlapík sa rozhodol, že svet okolo neho potrebuje prevychovať. Na rozdiel od nás ostatných, však nestráca čas zbytočným lamentovaním a vzal to všetko pekne od podlahy.

Ghost tits:

Ako sa hovorí, to najlepšie nakoniec, ale vopred upozorňujeme, že po uzretí tohto traileru môžete trpieť skutočnými nočnými morami. Viete si predstaviť, že by sa prsia vašej ženy bez akéhokoľvek varovania cez noc vyparili?

Autor: Alabuk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!