Denne na svete zomrie nespočetné množstvo ľudí, ktorých trápia rôzne ochorenia. Iní zase majú mentálne poruchy, ktoré vedú k samovraždám. Mimochodom, každý deň je na svete spáchaných až 3000 samovrážd. A je tu ešte skupinka ľudí, ktorá sa natoľko oddáva, resp. oddávala, milostným radovánkam, že sa im pri nich podarilo zomrieť. My sme sa zamerali práve na ňu a prinášame vám 5 bizarných a nepochopiteľných spôsobov, ktorými prišli ľudia o život zrovna pri súloži   

Posledný styk v garáži

Radovánky v aute nie sú pre odvážne dvojice neznámou. Mladému páru z Rakúska sa stal tento spôsob užívania si osudným. Jeden druhému sa oddávali na zadnom sedadle Mazdy, ktorá bola zaparkovaná v garáži. Vyčerpaní po akte si chceli trochu zdriemnuť, čo sa prejavilo ako fatálne rozhodnutie. Vonku bolo -15 stupňov Celzia, a tak pár (ne)pochopiteľne nechal pustený motor. Osemnásťročného mladíka a jeho sedemnásťročnú priateľku našli na druhý deň. Boli otrávení oxidom uhoľnatým a viac sa už neprebrali.

Podobným prípadom bolo aj úmrtie rumunského futbalistu Maria Bugeanua, ktorý si užíval so svojou milenkou v Mercedese. Áno, aj on nechal zapnutý motor, ktorý napustil do maličkej garáže splodiny a spolu s dievčinou sa pri vášnivom akte udusili.


Prečítajte si tiež: Smrť pri sexe? Aj to je možné – dôkazom je týchto 5 nešťastníkov!

Smrtiaca stávka

O Rusoch sa vie, že sú schopní všeličoho. Istý Rus sa stavil a svoju stávku plánoval vyhrať. Stavil sa, že vydrží súložiť 12 hodín v kuse. Odvážlivec nechcel nič nechať na náhodu, a preto sa posilnil pred svojím maratónom celým obsahom fľaštičky s viagrou. Jeho telo to však nezvládlo, a tak sa zo stávky a rekordu napokon nič nekonalo.

Skokani roka

Mladý pár z Číny si užíval postojačky pri okne. Vravíte si, že na tom nie je nič neobvyklé. Muž svoju ženu oprel o okno, ktoré nápor dvoch nadržancov nezvládlo a dvojica preletela oknom rovno na chodník. Šokujúci pád videli aj okoloidúci a mladí boli na mieste mŕtvi. Nuž, okná si dávajte robiť kvalitne a odborníkom!

Búrlivé výšiny

Barová tanečnica Theresa Hill si užívala nezabudnuteľné radovánky s Jimmym Ferrozzom. Prečo nezabudnuteľné? Z filmov si možno pamätáte scény, ako človeka vynesú na lanách do vzduchu aj s klavírom, na ktorom tam potom hrá. Takáto atrakcia sa nachádzala v bare Condor v San Fracniscu.  Theresa a Jimmy sa nechali po záverečnej vyniesť do výšky a pustili sa do seba. Počas bujarej a pikantnej ‘hry’ na klavíri sa Jimmymu podarilo spadnúť a pod klavírom zomrel. Vystresovaná Theresa zostala na klavíri, pričom nemala možnosť zísť. Celú noc nezaspala a pod sebou mala Jimmyho telo. Oboch našli ráno, keď znovu bar otvárali, ale s jedným rozdielom – Jimmy už nežil.

 

Nebezpečné povolanie fotografa

Robert Giles z Kalifornie bol na dovolenke na Filipínach a na hotelovú izbu si objednal mladú Filipínku. Nechcel ju pretiahnuť, ale ako fotomodelku, ktorá sa mu v rôznych pózach predvedie nahá. Robert mal zrejme trošku iné pohnútky ako iba fotenie, a preto sa začal poriadne vzrušený zvíjať od bolesti, na čo už reagovala aj mladá Filipínka. Diagnóza: srdcový infarkt.

350 tisíc eur tej, ktorá ma odprevadí do hrobu!

Máme tu pre vás bonus, ktorý nie je konkrétne o úmrtí, ale má k nemu veľmi blízko priam k nemu navádza. V dnešnej dobe sú ľudia ochotní zaplatiť už za všetko a 83- ročný Nemec Rolf Eden ponúka  mastnú sumičku peňazí žene, ktorá ho uspokojí a zároveň prinesie doslova do neba. Samozrejme, ak si tam Rolf zaslúži ísť! Suma predstavuje neuveriteľných 350.000 EUR. Nemecká kópia Hugha Hefnera má v tom jasno a vyhlásila: „Musí to byť tá najkrajšia smrť na svete.“ Žienky, ak si myslíte, že viete s chlapom dokonale zatočiť v posteli, táto ponuka je pre vás ako stvorená. Ak by vás odrádzalo cestovanie k smrteľnému lôžku Rolfa, nezúfajte, pretože ten je ochotný cudzinkám preplatiť všetky cestovné náklady. Asi si skutočne potrpí na spôsobe smrti :)

Foto: skinnymom.com, notreallyworking.files.wordpress.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.