Slávni muži z plátna sú tiež len muži. A niektorí, bohužiaľ, slabosi. Majú slávu, peniaze a krásne manželky, ktoré podvádzajú s mladučkými pestúnkami svojich detí. Namiesto toho, aby sa mladé pestúnky starali o deti, starajú sa o „komfort“ muža. A ktorí herci takto podviedli svoje ženy?

 

Neverný Jude

Herec Jude Law je známy záletník a s neverou má problém asi odjakživa. Svoju prvú manželku Sadie Frost, s ktorou má aj tri deti, podviedol s Nicole Kidman. Po rozvode sa dal dokopy s modelkou Siennou Miller, s ktorou sa po čase aj zasnúbil. Mesiac pred ich sobášom však neodolal dvadsaťročnej pestúnke jeho troch detí Daisy Wright. K tejto aférke sa verejne priznal i verejne ospravedlnil, no to mu nezachránilo vzťah s modelkou…

neverni_herci_01 neverni_herci_02

Zaľúbený Ethan

Ethan Hawke, známy z filmov ako Gattaca, Sinister či Predestination, mal dlhoročné manželstvo s Umou Thurman, s ktorou má aj dve deti. Svoju manželku však podviedol s pestúnkou Ryan Shawhughes, do ktorej sa navyše bláznivo zamiloval. Hneď po rozvode s Umou sa oženil s Ryan a splodil s ňou ďalšie dve deti.

neverni_herci_03 neverni_herci_04

Drsný Arnold

Svalnatý herec a bývalý politik Arnold Schwarzenegger ovláda zázraky nielen na filmovom plátne, ale aj v osobnom živote. Takmer 15 rokov sa mu darilo pred jeho vtedajšou dlhoročnou manželkou Mariou Shriver tajiť pomer s opatrovateľkou ich 4 detí Mildred Baena, s ktorou má aj syna. Toho donedávna skrýval, ale je mu tak podobný, že popieranie nemalo zmysel.

neverni_herci_05 neverni_herci_06

„Šikovný“ Gavin

Anglický herec Gavin Rossdale podvádzal svoju krásnu ženu a speváčku Gwen Stefani s pestúnkou ich 3 detí celé tri roky. Pestúnka je presne o tridsať rokov mladšia ako Gavin (má 20) a volá sa Mindy Mann. Gwen dlho nečakala a trinásťročné manželstvo okamžite zrušila.

neverni_herci_07 neverni_herci_08

Napravený Ben?

V poslednej dobe asi najšokujúcejšia správa. Ani herec Ben Affleck neodolal mladej pestúnke Christine Ouzounian, s ktorou podviedol svoju manželku Jennifer Garner. S ňou má tri deti a dokonca patrili medzi najharmonickejšie páry v šoubiznise. I keď žijú oddelene a Jennifer požiadala o rozvod, Ben sa snaží všetko napraviť a vraj chodia spolu na párovú terapiu…

neverni_herci_09 neverni_herci_10

Foto: dailymail.co.uk