Ženy sú pre väčšinu mužov nepochopiteľné objekty a keď si už myslíte, že ste niečo pochopili, rýchlo vás vyvedú z omylu. Preto vám prinášame prehľad najčastejšie používaných ženských fráz. Žena chce vidieť vašu reakciu, chce poznať vašu odpoveď a keď sa jej nebude páčiť, budete mať pravdepodobne problém a ani nebudete vedieť prečo!Môžem si požičať tvoj telefón?

Túto otázku dostanete skôr na začiatku nového vzťahu ako v dlhšom vzťahu, pretože bude testovať vašu reakciu na požičanie si jednej z najsúkromnejších vecí. Samozrejme, že váš telefón nutne nepotrebuje, ale chce len vedieť, či zaváhate. Ak áno, bude vedieť, že tam skrývate niečo, čo nechcete, aby videla. To ešte zväčší jej zvedavosť a bude vás s tým stále otravovať. Ak jej ho požičiate bez zaváhania, bude spokojná a s touto otázkou budete mať na chvíľu zase pokoj.

Use-your-phoneFajn

Ak vám žena povie, že je to fajn, tak to vôbec nie je fajn. A ak ste jej navyše uverili, mali by ste sa vrátiť späť do školy a naučiť sa niečo naozaj užitočné. U chlapov znamená fajn naozaj fajn, u žien je to, bohužiaľ, presný opak. Ťažko povedať, odkiaľ sa tento fenomén vzal, možno je to veľkým množstvom práv, ktoré ženy získali v posledných rokoch a nezvládajú to. Ak teda dostanete takúto odpoveď, bude pravdepodobne mimoriadne naštvaná a ďalšia debata nemá zmysel.

Kto to je?

Ak vás vaša priateľka niekedy uvidí hovoriť s inou ženou a je si skoro istá, že to nie je vaša rodina, mali by ste si pripraviť dobrú odpoveď. Jedna z tých zlých je, že si spolu píšete na sociálnej sieti. Tej sa naozaj odporúčame vyhnúť, pretože budú nasledovať ďalšie nepríjemné otázky. Najlepšie je zvoliť niečo neutrálne, napríklad, že chodila do vedľajšej triedy, poprípade nová kolegyňa.

Na čo myslíš?

A máme tu zase testovaciu otázku. Úprimne povedané, chce vedieť, čo si myslíte a chce vedieť, čo sa deje vo vašej hlave. Ak chcete zahrať machra, prekusnite túto otázku a povedzte, že myslíte na ňu a premýšľate, ako strávite spolu voľný čas. Ak sa vám to nepodarí dobre zahrať, prevrátite očami a niečo jej štipľavo odseknete, máte zbytočný problém.

No-big-dealVšimol si si na mne niečo iné?

Á, moja obľúbená. Ja som si veru nič nové nevšimol a to je problém. Väčšina žien vkladá veľa úsilia do svojho vzhľadu a my to berieme ako samozrejmosť. Muž si maximálne spraví účes, oholí sa a má pokoj. Žena musí v kúpeľni a u kozmetičky stráviť násobne viac času, aby dosiahla požadovaný efekt. Ak si ani nevšimnete, že má inú farbu vlasov, tak ju to naštve.

Dnes v noci nie!

Aj keď žena povie, že dnes nemá záujem o fyzický kontakt, nezúfajte, nie je to celkom tak! Mali by ste sa snažiť ju dostať do nálady, pretože ženy sa chcú cítiť žiadané. Ak to necháte po tejto fráze naozaj tak a pôjdete spať, neuveríte čo sa stane… naštve sa. Nemusíte to ale preháňať a ak po pár pokusoch stále nemá náladu, pozrite si radšej nejaké po*no.

Počúvaš ma?

V prípade tejto otázky si je žena, samozrejme, vedomá, že ju nepočúvate a ste mysľou na pive s kamošmi alebo na futbale. Niekedy proste stratíte prehľad o jej bláboloch, o ktorých hovorí stále dookola a začnete premýšľať nad niečím zaujímavejším. Ženy to ale nanešťastie vycítia a máte o zábavu postarané.

Páči sa ti?

Riskantná otázka, ale žena vám ju položí bez akýchkoľvek rozpakov. Môžete si vybrať, či budete úprimný alebo budete klamať. Všetci sme len ľudské bytosti a nájdeme množstvo ľudí, ktorí sú pre nás atraktívni. To ale ešte neznamená, že sa chystáme so všetkými vyspať, aj keď nápad to nie je zlý… Avšak, keď sa vás to žena opýta, s najväčšou pravdepodobnosťou chce, aby ste jej povedali, že nikto na svete nie je krajší ako ona.

Shouldnt-eat-thatToto by som jesť nemala

Bez ohľadu na to, ako dlho ste spolu, väčšina žien sa chce pred vami cítiť a vyzerať sexy v každej chvíli. Určite by si rada dala hamburger s hranolkami, ktorý práve jete a ona popíja len diétnu kolu. Čaká len na vaše schválenie, či si môže dať aj ona a pritom nebude mať ani výčitky svedomia, lebo ste jej to povolili.

Toto si chceš obliecť?

Keď započujete túto otázku, tak to znamená, že nie ste žiadny módny guru, ale len obyčajný chlap, ktorý sa chce cítiť v tom, čo má na sebe, pohodlne. Z pohľadu ženy to znamená, že to, čo máte oblečené, vyzerá strašne a doslova to nenávidí. Aj keď povie, že jej to nevadí, radšej sa prezlečte, inak je možné, že sa zrazu vyhovorí, že nemôže nikam s vami ísť. A prečo teda jednoducho nepovie, aby ste si zmenili oblečenie? Pretože je jej nepríjemné  povedať vám to priamo.

Vyzerám v tom tlstá?

Nie, len trochu tučná, ach… Keď sa toto žena opýta, tak si nie je moc istá tým, ako vyzerá. Toto je jej pokus o to, aby ste ju podporili a povedali jej, že vyzerá naozaj dobre. Chce vedieť, že je pre vás atraktívna, aj keď ona sama si to o sebe nemyslí. Koniec koncov, jediný názor, na ktorom jej záleží, je názor jej muža.

Prepáč

Za normálnych okolností nebude žena nikdy tá, ktorá sa ako prvá prizná, že sa mýli. Ak to urobí, potom sa s najväčšou pravdepodobnosťou deje niečo, pri čom by ste mali zvýšiť pozornosť. Aby sme im ale všetkým nekrivdili, je možné, že to myslí vážne, ale bude očakávať ospravedlnenie aj od vás. Môže jej to byť ľúto, ale chce, aby ste priznali vašu časť viny.

Are-you-listening-to-meTo nie je problém

Táto fáza sa nesie v rovnakom duchu ako “fajn”. Vzťahuje sa ale na niečo konkrétnejšie, nejakú vec alebo udalosť. Napríklad ste mali ísť von, do kina alebo ste mali v pláne niečo urobiť a zrazu je potrebné to zmeniť či dokonca zrušiť. Síce vám povie, že to nie je problém, ale v skutočnosti to problém je. Mali ste už týždne naplánovanú akciu, na ktorú sa chystala, kúpila si šaty, mala objednanú kaderníčku a teraz to zrušíte? Tak to je veľký problém!

Ľúbiš ma?

Bez ohľadu na to, ako dlho tvoríte pár, táto otázka môže zaznieť znenazdajky hocikedy. Niekedy sa žena opýta muža túto otázku, keď sa cíti trochu neistá. Možno, že vaša dobrá kamarátka dostala práve kopačky a teraz si myslí, že bude chcieť voľné miesto nahradiť vami. Len ju uistite, že ju naozaj ľúbite a všetko bude v poriadku.

Nemusíš mi nič kupovať

Blížia sa jej narodeniny a ona vám povie, že jej nemusíte kupovať darček? Pomyslíte si, super, nemusím rozmýšľať a trápiť sa a ešte aj ušetrím. Celé ZLE! To je jeden z najväčších testov. Povie, že nič nechce, ale všetci dobre vieme, že chce a chce, aby to bolo “prekvapenie”. Pre niekoho to môže byť mätúce, ale vždy jej niečo kúpte, stačí kvet alebo nejaká drobnosť, bez ohľadu na to, čo vám povie!

Zdroj: www.popculturerevolt.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.