Orgazmus je asi záhadnejšia vec, ako sme si mysleli. Prichádza a odchádza, aj keď to občas nečakáme. :)Nemáme na mysli žiadne symbolické označenie stavu, keď počúvate vašu obľúbenú kapelu alebo skáčete bungee. Naozaj je možné zažiť nečakaný vrchol v situáciách, v ktorých by vás to vôbec nenapadlo. Vybrali sme pre vás TOP 13 tých najpodivnejších orgazmov, ktoré nemajú nič spoločné so se*om. Čítajte a niektoré možno stoja aj za vyskúšanie :)

1. DIAGNÓZA ASMR

Existuje diagnóza ASMR (autonomous sensory meridian response), ktorá vyvoláva spontánne odpovede zmyslov, napríklad aj na taký dotyk. Ľudia s touto anomáliou dokážu údajne prežiť orgazmus aj počas strihania vlasov u kaderníčky.

2. PUPOK

Niektorí ľudia sú na pupku len štekliví. Iní pri stimulácií pupka zažívajú niečo úplne iné. Nachádza sa totiž blízko tzv. blúdivého nervu a pri dostatočnom dráždení sa podráždi aj tento nerv a orgazmus je na svete.

najdivnejsie orgazmy

3. PÔROD

Bolo zdokumentovaných viacero prípadov žien, ktoré počas pôrodu zažili až dva neuveriteľné zážitky. Jeden z toho sa nedá púšťať rodine.

4. DOJČENIE

Aj počas dojčenia sú dráždené nervové zakončenia ženy a tak sa niet čomu diviť, že občas jej to ulítne.

5. ZMRZLINA

Toto nevieme, ako je technicky možné, aby sa niekto spravil počas jedenia zmrzliny, ale kedy je lepší čas na nácvik ako teraz v lete?

najdivnejsie orgazmy

6. CVIČENIE

Približne 40 % žien zažilo svoje vyvrcholenie počas cvičenia a pri napínaní správnych svalov. To vysvetľuje ten masívny nátresk vo fitku.

7. PALEC

Jeden paralyzovaný muž bol schopný orgazmu len stimuláciou jeho palca na ruke. Akupresúra má niečo do seba.

8. DIAGNÓZA PSAS

Ide o druhú diagnózu, ktorá sa volá PSAS (Persistent Sexual Arousal Syndrom) a spôsobuje spontánne nekontrolovateľné vzrušenie, často spojené s orgazmom. Nositelia tejto choroby majú napriek zdanlivo zábavnému životu niekedy celkom problém prejsť MHD-čkou do práce. A ich partner nikdy nezistí, či je naozaj borec.

9. MYŠLIENKA

Sme schopní mať orgazmus dokonca len pri myšlienke naň. Asi by mala byť dlhšia a koncentrovaná. Potvrdila to aj štúdia Rutgers Univerzity, ktorá musela vyzerať zaujímavo.

10. PRECHÁDZKA NABOSO

Jedna žena z Holandska prežila orgazmus počas prechádzky naboso (nie, nezjedla space cake). Predtým ale utrpela jemné nervové poškodenie v chrbtici. Doktori sa k tomu vyjadrili tiež. Vraj je to v tomto prípade oveľa bežnejšie, ako by sme čakali.

11. ZÍVANIE

Niektorí ľudia dosiahli orgazmus počas zívania. Nešlo však o žiadne extrémne uvoľnenie svalstva. Užívali zároveň antidepresívum s názvom clomipramine.

12. UMÝVANIE ZUBOV

Žena, ktorá mala epilepsiu začala zažívať nevysvetliteľné orgazmy počas umývania zubov. Tá ich musela mať biele!

13. MOZGOVÝ ČIP

Vedci vytvorili mozgový čip, ktorý vám po aplikovaní do hlavy umožní prehrať skúsenosti iných ľudí a prežiť ich orgazmus. Keby dačo, koho si vyberáte?

Zdroj: rebelcircus.com | Foto: pinterest.com, wall.alphacoders.com