Aj ženy majú svoje predstavy o s*xe, no na rozdiel od tých mužských, typu veľké prsia, dlhé nohy, majú dámy oveľa pestrejšiu fantáziu.Ak ste sa nikdy nezamýšľali nad tým, čo sa asi ukrýva v ženskej hlave počas toho, ako s vami vyvádza v posteli, dáme vám malú nápovedu. Toto sú najčastejšie fantázie žien, ktoré sa pred vami hanbia priznať.

10. Noc s cudzincom

Prezliecť sa za niekoho iného a objednať si noc v hoteli. No a čo? Veď toho s*xi neznámeho už pravdepodobne nikdy nestretne a aj keď sa ženy tvária ako dámy, nič ich nevzrušuje viac ako byť na chvíľu niekoho rýchlovkou.

9. Skupinový s*x

Predstava aktu s viacerými ľuďmi naraz rezonuje i v ženských hlavách. Naozaj. Tie mršky si rady predstavujú seba v hlavnej úlohe obklopené viacerými pánmi, ktorí sú tam len na to, aby plnili každé ich posteľné prianie. Tie odvážnejšie si predstavujú grupáčik so ženami, kde sa nevedia nabažiť jedna druhej.

8. Kto je tvoj tatko?

Inak nežný a starostlivý muž sa v posteli mení na dominantného samca a žena si vychutnáva svoju rolu submisívnej dcérky, ktorá neposlúchala. Ako už správne tušíte, na rad príde trest. ;)

7. Ukazuj ma!

Vystavovať nahé telo svojej ženy kamarátom láka ako ženu tak aj jej muža. Alebo ešte lepšie, pozvať si nejakého na sledovanie v priamom prenose a ktovie, ako to nakoniec dopadne.

6. Zničím ťa!

Na dominu sa pre zmenu mení žena a skúste nepočúvať jej príkazy! Túto predstavu majú ženy mimoriadne rady, pretože si konečne splnia sen o tom, že ich muž poslúcha na slovo. Jediným problémom býva neochota partnera hrať úlohu toho podriadeného.

5. Iná žena v posteli

Ale vy sa môžete „iba“ pozerať…Trochu tyranská predstava, ktorá sa ale ženám pozdáva práve preto, že sa necítia druhou ženou priamo ohrozené a môžu si len vychutnávať váš žiadostivý a trochu zúfalý pohľad.

4. Strčte jej stovku …kam chcete

Za striptíz alebo priamo za radovánky. Zaplaťte si tú štetku a uvidíte, ako sa vaša slušná žienka zmení na nenásytnú radodajku. So zlatokopkou to pritom nemá nič spoločné, uspokojuje ju len pocit lacnej devy, ktorú ste si akože objednal. Ak je férová, na druhý deň vám stovku nenápadne vráti.:D

 3. Obrobená dvoma chlapmi

Ktorý kamarát by sa na to dal? Ak žiadny, môžete pouvažovať nad nejakým neznámym. Ženu uspokojujú až štyri ruky a dva nástroje a táto predstava im nedáva pokojne spávať.

2. Mužom na jednu noc

Prezliecť sa za muža, vrátane p*nisu na popruhoch. Čože? Áno, aj takáto predstava ženy vzrušuje a chceli by zažiť, aké to je uspokojiť inú ženu.

1. Zneužité neviniatko

Najobľúbenejšia predstava žien, pri ktorej sú v plnej moci chlapa a tým pádom pravé obete. Táto predstava, samozrejme, neláka dominy, ale presne opačný typ žien. Od náhodného “znásilnenia” až po príkazy od muža. To všetko dokáže v mysli ženu naštartovať. Aj keď v skutočnosti žiadne neviniatka nie sú.:)

Zdroj: healthyplace.com | Foto: pixabay.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miki G
Ženy sú úžasné a dokonalé bytosti, ktoré treba rozmaznávať.