Väčšina mužov nedokáže rozoznať, čo je v dnešnej dobe v oblasti se*u normálne, čo už je na hranici únosnosti a čo je už ďaleko za ňou. Pravdou je, že neexistuje žiadna norma, ktorá by určovala, čo je a čo už nie je v prípade se*u normálne. Viete, ktoré fetišistické chúťky sú najrozšírenejšie?Na začiatku si treba ozrejmiť rozdiel medzi fantáziou a fetišom. Fantázia je niečo, na čo keď myslíte, dokážete sa vzrušiť, či už počas se*u, alebo masturbácie. Niekomu pomáha, ak si raz predstavuje krásne prsia, inokedy zase zadok, a podobne. Fetišom však je niečo, bez čoho nedokážete dosiahnuť vzrušenie, alebo orgazmus a musí to byť vždy vo vašich predstavách prítomné. Fantazírovať, že sú s vami v posteli dve ženy, je prirodzené. Ale ak napríklad musia mať tetovania, bez ktorých sa nedokážete vzrušiť, ide už o fetiš.

Rozdiel sme si objasnili, poďme sa pozrieť na desať najčastejších fetišov, ktoré muži potrebujú pre svoje uspokojenie:

1. Nohy

V prípade, že zápach ženských nôh s vami nič nerobí, alebo vás len vzrušuje pohľad na pekné nohy, je to v poriadku. Ak ale potrebujete len pri pomyslení na ne studenú sprchu, gratulujeme, máte svoj prvý fetiš.  Väčšina nožných fetišistov sú muži , ktorí majú radi ich vôňu, radi ich lížu, ochutnávajú a prevádzajú s nimi kadejaké interakcie, aby dosiahli svoje se*uálne uspokojenie.

Legs with stockings, garter belt and high heels shoes

2. Voyeurizmus

Voyeurismus je fetiš, pri ktorom sa radi pozeráte na ľudí počas se*u, alebo sleduje nahé telá všade, kde sa dá. Veľa ľudí má tento fetiš, ale ani o tom nevedia. Ak by sme do tejto kategórie zaradili aj sledovanie erotický filmov, tak potom je voyerizmus najrozšírenejším fetišom vôbec, pretože až 30% všetkých prenesených dát na internete v minulom roku, boli filmy pre dospelých.

3. Latex

Tento fetiš opisuje tých, ktorí zažívajú obrovské se*uálne potešenie, keď sa ich partnerka oblečie do latexu, gumy, vinylu, alebo iného lesklého a pevného materiálu. Navyše ich nevzrušuje len samotný pohľad, ale aj vôňa týchto umelých látok.

4. Dominancia a podrobenie

Dominancia a podrobenie sú známe aj pod skratkou BDSM, ktorá sa stala súčasťou spoločnej ľudovej reči a to aj vďaka obrovskej popularite 50 odtieňov sivej. Môžete si pod tým predstaviť zväzovanie, sadizmus a masochizmus, ale aj páry, ktoré pri se*e využívajú akúkoľvek formu dominancie a poslušnosti.

5. Piercing

Jedná sa o veľmi populárny fetiš a zahŕňa všetko od prepichnutého brucha, až po obočie, penis a bradavky. Ľudia, ktorí majú piercing, sú často priťahovaní k ľuďom, ktorí si taktiež svoje telo poprepichovali. Už len pohľad na piercing ich dokáže vzrušiť, ale najväčšie potešenie im robí predstava, ako sa tento studený kovový predmet dotýka ich tela.

6. Prsia a zadky

Kto by nemiloval pekný zadoček, alebo úžasné prsia? Ale kedy ste už fetišista a kedy ešte nie? Kde je vlastne hranica? Evolučne povedané, muži sú od prírody zameraní na tieto ženské partie, ako na symbol plodnosti. Nie sme teda prasatá, ako si niektoré dámy myslia. Svoj fetiš zistíte jednoducho tak, že musíte mať polohu vždy s výhľadom na zadok, napríklad pri polohe na psíka, alebo keď žena sedí na vás, aby ste sa stále mohli dotýkať a sledovať jej prsia. Samozrejme, tieto polohy sú bežné, ale ak nedosiahnete vyvrcholenie bez pohľadu, alebo dotyku pŕs a zadku, viete, čo to znamená.

Zadok 21

7. Vlasy

Vlasy sú ďalším, nie až tak prekvapivo populárnym fetišom. Či už vás vzruší účes zviazaný do vrkoča, blond vlasy, červené vlasy, alebo nejaký konkrétny typ účesu, ste pravdepodobne fetišista zameraný na vlasy. Vlasy sú tiež synonymom mladosti, takže žena s vrkôčikmi vo vás môže vyvolávať pocit, že je to vlastne školáčka, ktorú chcete pretiahnuť.

8. Ženské oblečenie

Tento fetiš zahŕňa všetko, od čuchania ženskej spodnej bielizne, až po nosenie ženských topánok na podpätkoch a obliekanie šiat.  Zaujímavé je, že tento fetiš je rovnako bežný u žien, aj u mužov.

9. Voda

Toto je trochu iná kategória, ktorá nie je až tak známa, ale je to tak. Voda je opäť rovnako populárny fetiš u mužov i žien. Už len zvuk tečúcej vody je to kúzlo, ktoré potrebujú pre svoje vzrušenie. Sprcha, voda tečúca z vodovodnej batérie, či dokonca dážď a búrka sú veci, ktoré im zabezpečia uspokojenie.

10. Ochlpenie

Existuje istá skupina ľudí, ktorí si hovoria “chlpatí.” Nemyslíme teraz výraz pre policajtov, ale pre fetišistov. Títo ľudia sa spolu stretávajú niekoľkokrát do roka, aby sa obliekli do chlpatých zvieracích kostýmov a… no asi si viete predstaviť, alebo možno ani neviete, čo nasleduje. Jedno je ale isté, veľmi ich to vzrušuje a nedokážu inak dosiahnuť orgazmus.

Ako vidíte, v dnešnej dobe je pre každého vzrušujúce niečo iné. Pre niekoho to je normálne, pre niekoho nepochopiteľné. Ale povedzme si to na rovinu. Každý z nás, má nejakú tú svoju se*uálnu úchylku.

Zdroj: askmen.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.