Aby ste boli dokonalým milencom, mali by ste ovládať niekoľko vecí. Jednou z najdôležitejších nie je prekvapujúco samotný sex, ale predohra, ktorá je pre ženy oveľa dôležitejšia ako pre mužov. Ak neviete, ako ju správne rozpáliť, pozrite si zoznam miest, na ktoré by ste nemali zabúdať.Každý muž by chcel byť majstrom v potešení ženy, ale, bohužiaľ, neexistuje žiadny presný návod ako na to, pretože každá žena je iná. Samozrejme, najlepšou možnosťou je komunikácia a vzájomné spoznávanie. Tak zistíte, čo sa jej páči a čo nie. Ale kto má na takéto veci čas pri náhodnom stretnutí alebo rýchlovke?

Nezáleží na tom, ako horlivo ju pri tom natriasate, pretože keď ste si nepripravili dobré základy pri predohre, samotný akt nebude pre ňu kvalitný, ani keby ste vydržali niekoľko hodín. A ešte musíte aj pochopiť, že ženy nevnímajú sex ako muži. Nejde im len o orgazmus, ale aj o niečo intímne a vzrušujúce.


Ak robíte v posteli stále rovnaké veci, čas od času by bolo dobré niečo si naštudovať a partnerku prekvapiť. Môžete skúsiť naozaj kvalitnú predohru, po ktorej vám dovolí veci, na ktoré by predtým ani nepomyslela a to už stojí za chvíľu námahy. Našťastie pre vás nemusíte vymýšľať vymyslené, pretože erotogénne zóny ženy sú známe a aplikovateľné na veľké percento z nich. Takže zapáľte sviečky, pustite zmyselnú hudbu, položte ju na posteľ a vydajte sa na úžasnú prehliadku ženského tela!

Hlava

Už ste niekedy boli na masáži hlavy? Pravdepodobne nie, ale o veľa ste priši, pretože koža na hornej časti hlavy je plná nervov, ktoré sú veľmi citlivé na dotyk. Stimulácia tejto oblasti správnym spôsobom uvoľňuje záplavu hormónov, ako je serotonín a oxytocín. Tiež sa zvyšuje prietok krvi, a to nielen k jej mozgu, ale do celého tela. Skúste popri bozkávaní alebo maznaní otvoriť naširoko prsty a pomaly cez jej vlasy ľahko hladiť a masírovať končekmi prstov jej hlavu.

Uši

Hoci uši obsahujú veľa drobných nervových zakončení, ktoré odosielajú príjemné odpovede do mozgu, dostáva sa im veľmi málo pozornosti pri predohre, čo z nich robí ešte horúcejšie miesto pre stimuláciu. Napriek tomu nie každej žene sa páči mať v uchu jazyk. Trik je v tom, že musíte začať pomaly, najprv ucho bozkávať, potom môžete skúsiť zobrať do úst lalôčik a až na koniec nasmerujte svoj jazyk do ucha.

Ďalší skvelý spôsob, ako využiť ucho na stimulovanie, je zvuk! Nikdy nepodceňujte silu jemného fúkania, naozaj jemného, alebo zmyselný šepot.

Pery

Pery sú všeobecne známe, ale všímate si ich okrem bozkávania? Obsahujú enormné množstvo nervových zakončení (100-krát viac ako naše prsty), ​​ktoré sú citlivé na sebemenší dotyk. Pery povzbudzujú a uvoľňujú záplavu dobrých hormónov pre náš mozog.  To je dôvod, prečo je bozkávanie tým najzákladnejším krokom pri takmer každom pohlavnom styku. Bozkávanie nás vzrušuje, pretože naše pery sú cesta, ako príjemne a aj pomerne jednoducho naštartovať naše pohlavné orgány. Viac na túto tému v článku Chcete, aby pri vás tiekla? Bozkávajte, bozkávajte, bozkávajte…

Pery možno najlepšie stimulovať práve prostredníctvom bozkávania, ale nebojte sa použiť aj niečo nové a netradičné. Použite napríklad svoj jazyk na oblízanie jej pier, oblízanie zubov, zoberte do úst jej peru a jemne ju cucajte.

Hrýzenie peryKrk

Krk je veľmi citlivá oblasť a je to jedno z najlepších miest na dotyky, lízanie a bozkávanie. Vzhľadom k tomu, že pokožka v tejto oblasti je tenká, je aj veľmi dobrým miestom na navodenie dobrého pocitu. Dokonca aj jemné dýchanie na šiju spôsobí to, že bude žene behať mráz po chrbte. Samozrejme, v dobrom slova zmysle.

Bradavky

Aj keď muži túto erotogénnu zónu určite dobre poznajú a venujú jej pravdepodobne viac pozornosti ako predchádzajúcim miestam, stále nevyužívajú jej plný potenciál. Výskum ukazuje, že stimulácia bradavky je v mozgu spracovávaná v rovnakej oblasti ako dotyk klitorisu a pošvy, čo je kľúčovou súčasťou svätej trojice ženskej rozkoše.

Okrem lízania a satia môžete tiež použiť vibrátor klitorisu, ktorý nastavte na nízky stupeň, aby ľahko masíroval bradavky, pretože sú veľmi citlivé na vibrácie.

Výskum ukazuje, že stimulácia bradavky je v mozgu spracovávaná v rovnakej oblasti ako dotyk klitorisu a pošvy, čo je kľúčovou súčasťou svätej trojice ženskej rozkoše.

Dolná časť chrbta

Nie, nemyslíme zadok! Ide o oblasť chrbta tesne nad kostrčou, teda nad zadočkom. Viete si predstaviť, keď ju na konci ťažkého dňa príjemne pomasírujete a rozprúdite krv jej stuhnutých svalov a nervov?  Táto spodná časť je veľmi citlivá a práve dobré rozmasírovanie nervov dokáže skutočné zázraky, pretože zvýši prietok krvi do panvovej oblasti a zlepší jej citlivosť. Ideálne pre to, čo príde neskôr!
Brucho

Mnoho žien nerado ukazuje svoje brucho, pretože ak nie je ploché a vyšportované nechce sa nim veľmi chváliť. Čo je ale škoda, pretože je to veľmi erotická oblasť, ktorá by nemala byť ignorovaná. Ženské brušné svaly sú prepojené s vagínou, čo je dôvod, prečo môžu niektoré ženy dokonca dosiahnuť orgazmus počas špeciálneho cvičenia brušných svalov. Ak sú tieto svaly ľahko stimulované počas predohry, to spôsobuje ich kontrakciu a tým posilňuje aj vzrušenie.

Klitoris

Klitoris je jediná časť ľudského tela, ktorá má za účel poskytnúť potešenie. Až 8000 nervových zakončení na tak malom mieste, to sa nedá nevyužiť na stimuláciu!

Každý klitoris je, samozrejme, iný s ohľadom na citlivosť a dokonca aj tlak prstov. Niektorým nevadí drsnejšie zaobchádzanie, pretože počet nervových zakončení môže byť menší alebo môžu byť menej citlivé. Vždy je ale dobré začať zľahka a pomocou dvoch prstov jemne masírovať klitoris. Skúste krúživým pohybom alebo prechádzajte prstami hore dole v rovnakom tempe. Experimentujte s rôznymi rýchlosťami a tlakom, aby ste zistili, čo pre vašu partnerku funguje najlepšie. Na stimuláciu môžete použiť aj svoje ústa alebo vibrátor!

stehnaVnútorné stehná

Skoro každá žena vám povie, že šteklenie a láskanie vnútornej strany stehien vyvolá veľmi zvláštne a príjemné pocity. Sú citlivé na všetky formy kontaktu a spolu so zadnou stranou kolien sú vynikajúcou kombináciou na naštartovanie príjemného večera. Nabudúce, keď sa budete už-už chystať na tú najzaujímavejšiu časť svojimi ústami, ešte to vydržte a zamerajte sa práve na stehná a kolená. Používajte jemné ťahy prstov a ľahkým lízaním stimulujte kožu. Tá je v týchto miestach opäť veľmi jemná.

Nohy

Nemusíte byť považovaný hneď za fetišistu, keď sa vám páčia ženské chodidlá. Občas si zaslúži aj toto ženské miesto dostatok nehy a lásky. Mnohí sú prekvapení zistením, že stimulácia nôh môže byť v skutočnosti naozajstným zázrakom! A to preto, lebo sa tu nachádzajú tlakové body, ktoré dokážu vyvolať sexuálne vzrušenie. Masážou jej však môžete pomôcť zrelaxovať sa po náročnom dni. Začnite tým, že budete palcami krúživým pohybom masírovať vankúšiky jej nôh. Opýtajte sa, aký tlak sa jej páči, aby to nebolo príliš silné alebo slabé a ak chcete použiť aj jazyk a ústa, choďte do toho!

PS: Mimochodom, viete s čím všetkým sa hrajú, keď vás zrovna nemajú po ruke? ;) 

Zdroj: askmen.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.