Nie je striptíz ako striptíz! Je rozdiel, keď idete do priemerného striptízového baru, kde si od vás pri vstupe síce vypýtajú nekresťanské peniaze, no pozeráte sa len na nejakú skrachovanú dievčinu z dediny, ktorá si dá dva panáky a otrčí vám všetko, čo budete chcieť. Občas jej krivky stoja za to, ale tanec je naozaj, ako to nazvať, o ničom? Ale všetkým opitým prítomným je to vlastne aj tak jedno, hlavne, že ukáže kozy, všakže?Tancovanie pri tyči však môže mať aj poriadne grády! Ak sa striptérka venuje pole dance, tak verte, že viac ako na spomínané kozy budete čumieť na to, aké brilantné kúsky dokáže robiť so svojim telom, ktoré je mimochodom – samý sval!

Pokiaľ sa k vám ešte nedostala informácia, že dievčatá sa môžu venovať pole dance aj vo svojom voľnom čase, trebárs ako zumbe či aerobiku, tak teraz je ten správny čas na to, aby ste toto video pustili svojej frajerke. Viete si predstaviť, že by vám vždy po “hodine” pole dancu doma ukázala prvky, ktoré sa práve naučila? Mať vlastnú striptérku a ešte k tomu s vypracovaným telom, ale že vôbec nie je zlé!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)