Ak si niekde hlboko v hlave vybavíte hudobnú produkciu Tomiho Popoviča, preblesknú vám v mysli najskôr pôvabné prdelky z jeho videoklipov. Aj v tom najnovšom sa zrejme objaví tanečný komparz, pretože Tomi cez Instastory naháńa tanečníkov, ktorým ale ponúka viac než trápny honorár.

Spevák Tomi Popovič, na ktorého účet sa Slovensko zabávalo v paródii Lokal TV, opäť prestrelil a printscreen z jeho Instastory sa nezadržateľnou rýchlosťou šíri naprieč sociálnymi sieťami. Hudobník sa totiž chystá na natáčanie nového klipu a v ňom by mali pravdepodobne okrem neho samotného vystupovať aj tanečníci. Samozrejme, nielen takí hocijakí amatéri z ulice, Popovič zháňa ostrieľaných profesionálov. A tu nastal problém, koniec koncov ako pri 9 z 10 pracovných pohovorov a otázke platu.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Tomimusic profi tanečníkom za účasť v klipe neponúka stovky ani desiatky eur, honorár za drinu na vizuálnej podobe piesne je priam zahanbujúci. Tanečníci by mali pracovať zadarmo, len za promo, teda za dobrý pocit a možnosť ukázať budúcemu zákazníkovi, že: „Aha, toto tu čo sa mihne v Tomiho klipe, to som bol ja!“. Popovič si teda zadelil poriadnu hanbu, pretože ako sa u nás v ostatnom čase vraví – za promo si maslo nekúpiš.

Ktovie, či aj tieto čajky prevetrali kozenky na obrazovke len za promo :D

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube