Výmena Tomáša Tatara do Vegas zaskočila mnohých a názory na to, ako sa mu bude v novom mužstve dariť, sa rôznia. Jeho debut za tím Vegas Golden Knights však napovedal veľa!Vegas Golden Knights ako nováčik ligy šokovali celú NHL. Mužstvo má nielenže našliapnuté do play-off, čo čakal skutočne málokto, ale navyše bojuje o tzv. President’s Trophy. To je cena, ktorá sa udeľuje najlepšiemu mužstvu po základnej časti NHL. Práve do jedného z celkov, ktoré zasiahnu do bojov o Stanley Cup, bol vymenený Tomáš Tatar z trápiaceho sa Detroitu. Bol to pre neho dobrý trejd? Video z jeho prvého zápasu za Vegas nasvedčuje, že áno.

Vegas síce podľahlo pri debute Tomáša Tatara Los Angeles Kings 1:4 a slovenský reprezentant sa tak do štatistík nezapísal, lenže zostrih zápasu jasne ukazuje jeho prínos do nového klubu. Takmer všetky nebezpečné akcie “Zlatých rytierov” mala na svedomí práve formácia, v ktorej sa Tomáš Tatar stretol s Erikom Haulom. Mnoho fanúšikov si rado pripomenulo, že práve proti Erikovi Haulovi absolvoval “Trto” pred pár mesiacmi svoju prvú bitku v NHL.

Napriek tomu, že Vegas prvý zápas s Tatarom prehralo, všetko nasvedčuje tomu, že Tomáš dostane v novom tíme dostatok priestoru na to, aby konečne ukázal celý svoj potenciál a zaradil sa nielen k najväčším oporám úspešného mužstva, ale taktiež k hviezdam celej ligy. My veríme, že bývalý hráč Detroitu Red Wings a rodák z Dubnice na to rozhodne má. Pozrite si zostrih zápasu Vegas vs. LA Kings a zrejme budete zdieľať rovnaký názor.

La Kings vs Vegas Golden Knights 4:1 (zostrih zápasu)

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D