Obaja sú slávni, obaja sú bohatí a preslávil ich šport. Rozdielom medzi nimi je ale fakt, že legendárny a nikdy neporazený boxerista už svoju kariéru ukončil, čo o portugalskom futbalistovi tvrdiť nemožno. Mayweather ale verí, že by sa ich cesty mohli spojiť.

Tí, ktorí očakávali, že Ronaldo prijal výzvu do ringu, budú sklamaní. Z toho by mohla byť akurát tak fraška a nie súboj. 41-ročný Mayweather má úplne iné plány. Podľa informácií anglických médií má byť pripravený kúpiť slávny anglický klub Newcastle United aktuálne bojujúci o záchranu v Premier League, keďže je jeho fanúšikom a v ostatnom období sa vraj stretol s viacerými jeho hráčmi. Súčasný majiteľ totiž údajne plánuje klub predať, no ani januárové jednania s možným nástupcom nedopadli pozitívne.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Boxerista sa vraj cíti finančne natoľko silný, že chce nielen klub kúpiť, ale následne doňho priviesť aj Ronalda, ktorý by v Newcastli pôsobil i ukončil kariéru. Mayweather tvrdí, že sa s Ronaldom vzájomne podporujú a sú dlhé roky kamarátmi. To by mu údajne malo pomôcť naplniť tento na pohľad utopistický scenár.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter