Pomsta býva sladká, za neveru občas ešte sladšia. Duston z Texasu ju však poňal po svojom. Žiadna panika, žiadny stres, žiadny krik, žiadne výčitky. Len jedna fotka.23-ročný Duston Holloway z Texasu načapal frajerku, ako leží v ich posteli s iným chlapom. Na jeho mieste by ste zrejme dotyčnému naložili pekne do držky a svoju milovanú poslali kade ľahšie. Duston si však zachoval chladnú hlavu a spravil niečo, čo by nikto nečakal. Vzal si do rúk telefón a spiacu dvojicu, ktorá bola zrejme pod vplyvom alkoholu, pekne zvečnil, samozrejme, nezabudol na selfie.

I keď Duston prišiel o polovičku, jeho podupané mužské ego aspoň vykompenzovala popularita a spolupatričnosť užívateľov Facebooku, kde svoju nevernú frajerku s milenom a spoločné selfíčko všetkých troch pekne krásne zverejnil. Napriek tomu, že si pri pohľade na nich myslel, že sa mu zrútil svet, našiel v sebe hrdosť a odišiel preč. Za tento krok si vyslúžil tisíce správ a zdieľaní svojho príbehu od neznámych ľudí z celého sveta, ktorí mu preukázali obdiv. Bodaj by aj nie, veď tú chuderku viac strápniť ani nemohol.:D

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.