Najkrajšia slovenská fitnesska Timea Trajteľová (vyzliekali sme ju tu) je zlatíčkom pre tisícky mužov na Slovensku, Česku i vo svete. Úspešná reprezentantka má nielen perfektnú postavu, ale je aj krásna a milučká. Mnohí si určite lámali hlavu nad otázkou, kto si získal túto perfektnú ženskú. Ak ste si ju lámali aj vy, máme pre vás odpoveď!

Timea sa v instagramovom príbehu pochválila fotkou svojho vyvoleného s popisom „keď sa vráti z práce… môj stred vesmíru“. Tiež ste po jej boku čakali dokonalého alfasamca, Adonisa, nasypaného a vyrysovaného krásavca so žiarivým úsmevom, ideálne v perfektnom obleku s kľúčmi od Ferrari? Aj my, aj my.

Tým, čo robíš dnes tvoríš svoj zajtrajšok. Pamätaj, že úspech je zadosťučinenie za sériu malých osobných víťazstiev. Nikdy sa nevzdávaj, stále sa dívaj dopredu a pokračuj pretože vzdať sa svojho sna bolí ešte viac. Strach z neúspechu nemôže byť dôvodom, prečo niečo neskúsite. Nebojte sa snívať a už vôbec sa nebojte žiť svoje sny! Spokojnosť a osobné šťastie je to najkrajšie, čo môžte šíriť okolo seba..tak úsmevom nikdy nešetrite ??? Prajem Vám krásny večer priatelia ? #Šmudlínek #ŠťastieJeKľúčKvšetkému #positive #woman #smile #happy #happiness #red #lips #eyes #big #dream #motivation #inspiration #czech #prague #slovakia #girl #fit #fitness #healthly

A post shared by Timea Trajtelova, Prague (@timeatrajtelova) on

 

Nuž, tuto Timejkinmu fešimu by sme aspoň poradili inšpirovať sa nejakým lepším účesom, tento silne pripomína dámu tesne pred prechodom, uff. Aspoň, že je džentlmen a priniesol kvety. Asi má teda dobré srdiečko, ňuňu.

timea-sulin

Kámo, nič osobné, my ti iba špinavo závidíme!

Foto: Instagram