Len pred niekoľkými dňami sme vám priniesli informáciu o tom, že filmový štáb sa s nami podelil o zábery z natáčania 8. pokračovania Fast & Furious (Rýchlo a zbesilo), dnes už poznáme aj kompletný vozový park, ktorý sa vo filme predstaví. A nebude vôbec lacný! Koordinátor vozového parku Dennis McCarthy si myslí, že len ťažko by ste mohli nájsť lepšie autá, ako budú vo filme: „Tomu, čo tu dnes vidíme, hovoríme automobilová Valhala (sieň slávy). Je to zbierka najlepších a zároveň najdrahších áut, ktoré môžete vidieť na jednom mieste. A my sa ich pokúsime vtesnať do jedinej scény,“ rozhovoril sa McCarthy.

A o aké autá sa vlastne jedná? Za zmienku rozhodne stojí Rolls-Royce Wraith, Twin Turbo Lamborghini, McLaren 675LT, Ferrari F430, Chevy Bel-Air 1956, Nissan IDx či Ford Rat Rod 1929. Ak by ste si všetky tieto autá chceli zakúpiť, zaplatili by ste za ne v prepočte 15,2 milióna dolárov.

Foto: Youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.