Dokážte svojej partnerke, že nie ste len taký obyčajný chlap a v posteli to viete poriadne roztočiť. Nechajte sa inšpirovať niekoľkými skvelými tipmi, ktoré vám pomôžu zintenzívniť vaše pocity počas intímnych chvíľok a zažiť rozkoš ako nikdy predtým.Nie je žiadnou novinkou, že ľudia si od nepamäti pomáhali k lepším výkonom rôznymi prírodnými afrodiziakami, na ktoré nedali v žiadnom prípade dopustiť. Nechajte sa nimi inšpirovať a skôr, ako siahnete po liekoch z lekárne, vyskúšajte aj prírodné zázraky, ktoré sú overené nielen dlhými rokmi, ale predovšetkým našimi predkami.

Ginko Biloba

Jedno z tých najlepších povzbudzovadiel, po ktorom môže muž siahnuť. Okrem blahodárnych účinkov na pohlavný orgán tiež zvýši vašu túžbu a znásobí vášeň.

jedloPrečítajte si tiež:
15 prírodných afrodiziák, ktoré z vás spravia nadržanca!

 

Oriešky

O tejto prospešnej maškrte nepochybovali už ani naši predkovia. Orechy boli vždy súčasťou každej svadobnej hostiny a zopár kusov sa muselo nachádzať aj v blízkosti postele, v ktorej mali mladomanželia spolu stráviť prvú spoločnú noc.

Cibuľa

Znie to trochu absurdne a s romantikou to nemá absolútne nič spoločné, ale je to tak! I keď sa mnoho párov práve cibuli a cesnaku pred stretnutím zďaleka vyhýba, netreba ich podceňovať.

Maliny

Na rozdiel od predchádzajúceho bodu, tento už znie o dosť priateľnejšie. Maliny totiž priaznivo pôsobia skôr na ženy, preto nenápadne položte pred vašu partnerku misku malín, ktoré postupne uvoľnia jej svaly v intímnej oblasti.

maliny

Ginseng

Ženšenový čaj je považovaný za „kráľa afrodiziák“, ktorý podporuje výkonnosť a energiu. Pripravte si ho štvrť hodinu predtým, ako pôjdete do postele a potom si už naplno užívajte chvíľky s partnerkou.

Figy

Znie to neuveriteľne, ale kedysi tento sladký plod pomáhal dievkam hľadať si partnera. Ak sa v dome nachádzalo slobodné dievča, na dvere sa zavesila figa, čím sa mal urýchliť jej vydaj.

Petržlen

Plánujete pripraviť nejakú chutnú večeru? Určite do jedla pridajte petržlen, ktorý sa tiež považuje sa skvelé prírodné afrodiziakum.

Zázvor

Jeho výrazná korenistá chuť prekrví všetky vaše zmysly a nielen tie! Zázvorovým čajom rozhodne nič nepokazíte, preto smelo do toho.

Čokoláda

Snáď najznámejšie afrodiziakum, ktoré poznáme. Blahodárne pôsobí na nervový systém a zároveň produkuje hormóny šťastia, ktoré sú pri milovaní veľmi dôležité. Bez uvoľnenej pozitívne mysliacej mysle to predsa nemá žiadny zmysel.

čokoláda

Zdroj: viverepiusani.it | Foto: pixabay.com