Niektorí ľudia sú proste iní. Majú výnimočný dar od Boha, trpia rôznymi anomáliami a niektorí majú trochu choré pohnútky a úchylky. Ľudia ich buď obdivujú, alebo si z nich robia posmech. Oni si však z toho ťažkú hlavu nerobia. Predstavujeme vám šesticu tých najčudnejších ľudí.Skutočný milovník áut

Edward Smith z Washingtonu sa stal populárnym po tom, čo verejne vyhlásil, že posúložil viac ako 1000 áut. Áno, počujete dobre – súložil s autami. Tento čudák je takzvaný mechafil, čo znamená, že ho priťahujú stroje. Prvýkrát sa jeho úchylka prejavila v roku 1965, keď sa ešte ako tínedžer v noci zobudil pre nutkanie pomilovať sa so susedovým autom. Vynára sa otázka: Ako prebieha tento milostný akt? Edward to prezradil. Nejde o priamy styk, ako by ste si mysleli. Auto objíma, hladká, a potom ho jednoducho vytiahne a ukája sa. Zaujímavosťou je, že od roku 1967 je jeho láskou života starý chrobák Volkswagen Beetle.

Edward Smith

Najväčšie ústa sveta

Angolčan Francisco Domingo Joaquim je obyčajný mladý muž s neobyčajným darom od Boha. Jeho ústa majú na priemer až neuveriteľných 17 centimetrov. Francisco do nich hravo schová napríklad 330 ml plechovku alebo svoju peňaženku. Rekordne veľké ústa si vydobyli titul najväčších úst sveta a právom sú od roku 2011 zapísané v Guinessovej knihe rekordov.

Muž s najvačšími ústami

Vyplaz jazyk!

Doterajší držiteľ rekordu o najdlhší jazyk Nick Stoeberl bol zosadený z trónu. Jeho 9,9 centimetrový jazyčisko dala do smútku mladučká Američanka Adrianne Lewis, ktorej jazyk má dĺžku 10,16 centimetra. Pre túto anomáliu sa jej v škole posmievali spolužiaci a iné deti, no ona sa nevzdala a tento “hendikep” využila vo svoj prospech. S jazykom dokáže obdivuhodné veci, napríklad dotknúť sa svojho oka. Všetky videá nahráva na Youtube a vďaka tomu sa stala obrovskou hviezdou. Otázka pre mužov: Chceli by ste priateľku s takýmto jazykom?

Adrianne Lewis

Samozvaný pápež Michael I.

Stále si myslíte, že hlavou rímskokatolíckej cirkvi je pápež František? Musíme vás uviesť na pravú mieru. Pápežom je Američan David Allen Dawden, ktorého zvolilo šesť ľudí. Sám sa nazýva Pápež Michael I. Mimochodom, asi vás zaujímajú títo 6 vyvolení. Samozrejme, čo by to bolo za rodičov, keby nepodporili svojho syna? Ďalší hlas si dal David sám a zvyšní traja boli iste nejakí pomätení kamaráti. Všetci títo tvrdia, že voľba posledných šiestich pápežov je neplatná a preto samozvaný pápež Micheal I. hlása, že bol v roku 1990 zvolený právoplatne. Pápež Michael I. je veľký frajer a v deň svojho veľkého zvolenia bol ešte dopoludnia v práci.

Pope Michael I

Posadnutý behom?

Dean Karnazes (prezývaný Running Man) je človek, ktorý zjavne miluje behanie. Dalo by sa konštatovať, že je ním priam posadnutý. Tento muž má energie na rozdávanie a je niekoľkonásobný maratónec. Čo mu však môže závidieť nejeden človek a hlavne bežec je fakt, že za 50 dní dokázal v 50 štátoch v USA zabehnúť 50 maratónov. Len pre neinformovaných, dĺžka trate maratónskeho behu je 42,195 km.  Pozoruhodným je jeho beh, keď bežal bez spánku 3 dni a noci. Zabehol 350 míľ, čo je v prepočte približne 563 kilometrov. Hotový Forrest Gump!

Dean Karnazes Running Man

Muž, ktorý nespal už viac ako 40 rokov!

Trápite sa s pracovnými záležitosťami dlho do noci, spíte iba pár hodín a následne máte z toho v práci bolesti hlavy? Čo by ste potom robili, ak by ste nespali viac ako 40 rokov? Muž menom Thai Ngoc by vám vedel porozprávať. Tvrdí, že nespal od roku 1973, kedy zažíval silnú horúčku. Vedci iba krútia hlavami ako je toto vôbec možné a nevedia nájsť žiadne vysvetlenie. Keby je pán trošku mladší, možno by tento “dar” využil výborným spôsobom – párty až do rána bieleho. Aha pardón, pán nespí, takže nonstop party!

Insomnia Man

Zdroj: list25.com | Foto: predapublishing.com