Kto by nepoznal tohto slávneho akčného herca? Dwayne Johnson, známy aj ako „The Rock“, prešiel od wrestlingu k herectvu a vidieť ste ho mohli napríklad v mega populárnej sérii Rýchlo a Zbesilo či filmoch G.I. Joe alebo naposledy v katastrofickom blockbusteri San Andreas. To, čo sa ale sympatickému obrovi podarilo tentokrát, mnohonásobne prekonáva všetky jeho akčné filmy!

Dwayne Johnson bol v USA hosťom nočnej show Jimmyho Fallona, ktorá je extrémne populárna po celom svete a kanál s videami tohto programu má na YouTube až neuveriteľných 12 miliónov odberateľov! Obyčajne typický hollywoodsky večer sa však ku koncu programu nečakane zvrtol, keď tvrďas The Rock prehlásil, že má pre divákov prichystané ešte jedno veľké prekvapenie. Pred tým než odišiel, vyhlásil do kamier, že by rád pomohol jednej rodine z publika, ktorá slúži armáde USA. Na nadšené výrazy a povzbudzovanie divákov sa Dwayne vybral medzi nich, aby svetu ukázal šťastlivcov, ktorým podá pomocnú ruku. O to väčšie prekvapenie bolo, keď si aj po dôkladnom hľadaní z obecenstva najprv nikoho nevybral!

Nakoniec však vysvitlo, že The Rock hľadal jednu z členiek filmového štábu, ktorú našiel v réžii. Tá najprv šokovane nechápala, o čo ide, ale keď jej to hollywoodska hviezda vysvetlila, neovládateľne sa rozplakala. Dwayne Johnson totiž priamo pred kamerami doviedol domov jej muža, letca a vojnového hrdinu z Iraku, s ktorým sa nevidela rok a pol, ako prekvapenie na vianočné prázdniny. To, čo nasledovalo potom, asi nenechá suché oko ani tomu najtvrdšiemu chlapovi. Veď posúďte sami…

Zdroj: youtube.com | Foto: foresthartman.com