Už sme vám predstavili niekoľko krásnych plus size modeliek plnších tvarov, dokonca sme na túto tému vyspovedali aj jednu z nich, pôvabnú Popradčanku Charlotte Krajčovú, ale myslíme si, že aj v plus size modelingu by mala byť nejaká hranica. 118 kilogramová modelka Tess Munster je však už ďaleko, ďaleko za ňou…Takmer 800 000 fanúšikov na Facebooku a 601 000 na Instagrame sleduje každé nové kilo, ktoré sa prilepí na Tess Munster. Tá asi ako jedna z mála modeliek nemá hlavu v smútku z toho, že musí jesť len šalát, piť čistú vodu a makať v posilke, pretože so svojou konfečnou veľkosťou 52 (bežné vešiakové modelky majú veľkosť 32 – 34, poprípade 36) aj tak ohuruje najprestížnejšie magazíny. My sa pýtame prečo?

Jedno je, keď má žena rici aj cici, čo je pre chlapa určite viac sexy než hruď po otcovi a zadok spojený s chrbtom, a dve, keď pri výške 165 cm váži 118 kíl! Z toho nám vychádza, že modelku môže robiť naozaj každá žena, ktorá má o niečo krajšiu tvár ako ostatné obyvateľky tejto planéty. Potom sa čudujeme, že nadváhou a obezitou trpí takmer tretina ľudí žijúcich na Zemi, v Amerike dokonca až 60 % žien. Tučné ženy si predsa povedia „aha, veď aj modelky sú už v dnešnej dobe ako skrine, tak je moja váha asi v poriadku a ľuďom sa to páči“. Omyl – nepáči a nie je to v poriadku! A keby sme sa mali zahrať na doktora Bukovského, tak si dovolíme konštatovať, že masť na ich tele sa časom negatívne odrazí na zdraví.

29-ročnej modelke z Mississippi okrem nadpriemerného množstva tukových vankúšov nechýba ani sebavedomie. Dôkazom sú jej fotky zo sociálnych sieti, kde ich vystavuje pyšne ako páv, a to si veru nedovolí bárskto, ani len ženy s figúrou ako lusk! No a táto bacuľka je i dokonalým príkladom človeka, ktorý sa na tetovanie mohol radšej len pozerať, na toľkej ploche predsa len tie obrážťoky nevyzerajú najlepšie…

tess 1 tess 2 tess 3 tess 4 tess 5 tess 6 tess 7 tess 8 tess 9 tess 10 tess 11 tess 12 tess 13 tess 14 tess 15 tess 16 tess

-a-

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)