Paulie Hussie je na prvý pohľad obyčajným mužom. Avšak zdanie klame, 32-ročný samozvaný kráľ žien má v skutočnosti vo svojom dome naozajstný hárem. Žije totiž hneď s tromi milenkami!Keď si Paulie bral pred niekoľkými rokmi Vanessu (31), ešte nikto netušil, že sa ich vzťah pomaly začne komplikovať. Paulie totiž svoju manželku začal podvádzať, a to nie s jednou, ale hneď dvomi milenkami. Avšak Pauliemu v skutočnosti na vzťahu s Vanessou veľmi záležalo a ukončiť ho nechcel. Aj preto mu manželka vyšla v ústrety a dovolila mu si do bytu nasťahovať aj dve milenky – 25-ročnú Lady a 27-ročnú Hazel.

Stíhate? Z obyčajného a všedného vzťahu sa vyvinulo špeciálne kvarteto v zložení troch žien a jedného muža, ktoré teraz zdieľa spoločnú domácnosť. Paulie si pritom váži všetky svoje ženy rovnako, preto vo svojom iPade pridelil každej inú farbu, aby mohol sledovať, ktorá je v posteli na rade. Zaujímavosťou je, že s postupom času sa stali z dám najlepšie kamarátky, ktoré sa vedia nielen pohrať v posteli, ale chodia spolu na kávu, do fitness centra a na nákupy.

Ako samotná Vanessa tvrdí, keď Pauliemu oznámila, že by chcela byť s Lady a Hazel vo vzťahu, jej manžel sa rozplakal. Práve to bol totiž jeho sen. A že to krásne dámy myslia s kráľom žien skutočne vážne, mu dali najavo tak, že si jeho tvár nechali vytetovať priamo medzi prsia. Aký krásny dôkaz lásky…

Foto: YouTube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.