Máme tu ďalší prípad z kategórie “lucky bastard”. Hlavným hrdinom je chlapec, ktorého identitu síce pre nízky vek úrady nezverejnili, no vieme, že sa jedná iba o 15-ročného chalana, ktorý si to rozdával so svojou učiteľkou.

Alice McBrearty má 23 rokov a učila na škole vo východnom Londýne. Za románik, ktorý začal bozkávaním v triede a skončil plnohodnotným s*xuálnym vzťahom, ju sudca poslal na 16 mesiacov za mreže.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Chvíle, ktoré dvojica spolu trávila, využívala naozaj plnohodnotne. Celé to začalo na sociálnej sieti, kde si 15-ročného mladíka učiteľka pridala do priateľov. Následne začala so svojim žiakom chodiť von na prechádzky, spoločné jedlo, pričom prvé bozky prišli až v triede. No ako čas plynul, ich vzťah začal poriadne gradovať. Rozdávali si to v aute a Alice dokonca zajačika brávala do hotelov. Románik však skončil vo chvíli, kedy si ho vzala do domu svojich rodičov a ich divokú jazdu prerušil otec, ktorý kontaktoval políciu.

Tento “vzťah” bude mať, respektíve má pre Alice zničujúce dopady. Ľudia ju totiž poznali ako slušnú, inteligentnú a vzdelanú dievčinu z dobrej rodiny. V budúcnosti však už svoje vysokoškolské vzdelanie zrejme nikdy nevyužije, keďže kariéra v školstve s doživotnou nálepkou “pedofil” pre ňu definitívne skončila. Chlapcovi ale, našťastie, žiadna trauma určite nehrozí a má za sebou zážitok, ktorý mu môžeme všetci len závidieť.

Zdroj: independent.co.uk | Foto: facebook.com