Takzvaná zubatá vagína alias vagina dentalis nie je len výmyslom tvorcov hororových filmov. Na jaskynku, ktorá vám dokáže spôsobiť nepekné zranenie na vašom tátošovi, môžete natrafiť i len tak v bežnom živote.

Theresa Bartram sa na Facebooku zverila so svojim intímnym problémom. Jediná operácia spôsobila nevýslovné ťažkosti nielen žene, ale i jej partnerovi, ktorý skončil s nepekným poranením pohlavného údu.

Theresa trpela ženským ochorením, kedy okolité orgány, ako napríklad močový mechúr, tlačia na vagínu. Od trápenia ju mal odbremeniť chirurgický zákrok, pri ktorom jej medzi pohlavný orgán a mechúr umiestnili sieťku zabraňujúcu posunu. Nešikovný lekár ju však zaviedol tak nedbalo, že sa dostala priamo do kontaktu s pošvovou stenou, kvôli čomu sa vnikajúci mužský nástroj nepríjemne zranil. Doslova ostal rozrezaný a jeho majiteľ utrpel nezabudnuteľný šok, ktorý určite ešte nezažil.

Utrápená žena teraz spolu s partnerom žaluje lekára pre ublíženie na zdraví a zničený se*uálny život. Takže pozor, aby sa niečo podobné v budúcnosti nestalo i vám.

Zdroj|Foto: Unilad