Charlie Sheen je pre mnohých hereckou legendou, a to najmä vďaka slávnym filmom Čata, Wall Street, Horúce strely, Prvá liga alebo V koži Johna Malkovicha. Charlie , ktorý si v posledných rokoch získal milióny fanúšikov najmä postavou Charlieho Harpera v obľúbenom seriáli Dva a pol chlapa, sa nedávno objavil na jednej prominentnej akcii v Londýne, kde ho o spoločnú fotku požiadala mladá kráska. A z fotky bolo zrazu čosi viac.Mladou ženou, ktorej Charlie vyhovel a odfotil sa s ňou, bola britská televízna osobnosť a modelka Jess Impiazzi. Krátko na to aj Charlie, aj Jess spoločnú selfie zdieľali na sociálnych sieťach.

The "Jack the ripper" tour round London was amazing! With @charliesheen – mumma imp loved it too! 🕵🏼

A post shared by Jess Impiazzi (@jess_impiazzi) on

 

Ako však informuje Dailystar.co.uk, Charlie Sheen sa do mladej slečny zahľadel a chcel niečo viac ako len fotku. Rozhodol sa za ňou poslať človeka zo svojho tímu, ktorý ju v jeho mene pozval na obed. Žiaľ, Charlie, ktorý len pred pár mesiacmi verejne vyhlásil, že je HIV pozitívny, u zvodnej Jess neuspel a tá jeho pozvanie slušne odmietla. Tak sa zdá, že Charlie vekom pomaly, ale isto stráca šarm, ktorý z neho robil legendárneho milovníka nielen v jeho najznámejšom seriáli, ale aj mimo neho.

Jess Impiazzi fotogaléria

@lelohex X

A post shared by Jess Impiazzi (@jess_impiazzi) on

🎬 @theniceguys

A post shared by Jess Impiazzi (@jess_impiazzi) on

I want to be back here! #runyoncanyon

A post shared by Jess Impiazzi (@jess_impiazzi) on

Dva a pol chlapa – Charlie

Video: YouTube.com | Foto: Facebook.com, Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D