Ešte predtým, ako sa začal vysielať seriál The Big Bang Theory, respektíve Teória veľkého tresku, sa filmári nevedeli rozhodnúť, kto v ňom bude hrať hlavnú ženskú úlohu. Postava Penny je už dnes takmer kultová, a to aj vďaka herečke Kaley Cuoco (jej uniknuté polonahé fotky TU), no všetko mohlo byť úplne inak.Málo ľudí vie, že ešte pred oficiálnym odvysielaním prvej epizódy hrala hlavnú ženskú postavu Amanda Walsh. V seriáli sa nevolala Penny, ale Katie a pracovala v salóne krásy, rada sa opíjala a mala smolu na mužov. Proste skoro Penny, no s iným výzorom a iným menom.

amanda walsh

Táto kanadská herečka stihla natočiť pár dielov, no tvorcovia seriálu Teória veľkého tresku sa nakoniec rozhodli pre už spomínanú Kaley Cuoco. Amanda Walsh sa významnej filmovej roly zatiaľ nedočkala a možno práve účinkovanie v tomto seriáli by jej úplne zmenilo život.

amanda walsh

Seriál by na kvalite rozhodne neutrpel a dôkazom je aj scénka z neodvysielaného pilotného dielu s Amandou v hlavnej úlohe. Tak čo, páčila by sa vám Amanda po boku Leonarda viac alebo je Penny lepšou voľbou?

Zdroj: YouTube.com, Extra.cz | Foto: Thehairstyler.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).