Se*uchtivá Poľka Ania Lisewska si chcela splniť svoj sen a zlomiť rekord. Jej túžbou je vyspať sa so 100 000 mužmi! V rámci svojho “turné” sa zastavila aj v susednej Českej republike, kde plánovala pretiahnuť 10 000 chlapov. Z očakávanej akcie plnej se*u bolo ale veľké fiasko!Keď si plnoštíhla Poľka myslela, že v metropole Česka zaboduje, poriadne sa mýlila. Prostredníctvom sociálnych sietí avizovala, že zavíta do nemenovaného pražského klubu a bude mať chuť na se* s 10 000 mužmi. Do baru zavítala s veľkými ambíciami, no čakali ju len 2 odvážlivci a z toho bol jeden herec, ktorý bol pravdepodobne na akciu najatý. Druhým bol 24-ročný mladík Petr, ktorý sa dobrovoľne podujal stráviť noc v spoločnosti sebavedomej Anii.

Čo však ale čert nechcel, z nadržanej Anii sa vykľula hanblivka. Oznámil tak sprievodca tejto “jedinečnej šou” Robert Rosenberg. Organizátori podujatia mysleli pravdepodobne na všetko, a tak si to ešte pred samotnou hviezdou večera, Aniou, rozdala dvojica, ktorá bola najatá na rozohrievačku. Až potom prišili na rad spomínaní odvážlivci.

Uvidíme, či sa plnoštíhlej Poľke podarí splniť svoj vytúžený cieľ. Má však ešte čo robiť, veď doteraz sa stihla vyspať s ‘iba’ 389 mužmi.

Ania Lisewska 2 Ania Lisewska 1

Zdroj: Blesk.cz | Foto: latinol.com, twitter.com, gazetevatan.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.