Na Instagrame nájdeme mnoho krásnych žien, ktoré stoja za pozornosť. Dnes sa pozrieme na zvodnú brunetku pochádzajúcu z Rumunska, ktorá dokonca v minulosti randila so známym lámačom ženských sŕdc Danom Bilzerianom. 

Andreea Cristina sa síce narodila v Rumunsku, no odmalička vyrastala v Las Vegas. Známou sa stala hlavne ako modelka, no na rozdiel od mnohých iných instagramových “čajočiek”, má vyštudovanú aj vysokú školu v oblasti financií.

Na Instagram pravidelne pridáva zábery, ktorým motá hlavu nejednému chlapovi. Momentálne je zadaná, čo mnohým z nás znižuje šance na úspech, no ako sa hovorí, aj brána má brankára a gól predsa padne. Nižšie si môžete pozrieť aspoň pár jej príjemných Insta záberov.

Andreea Cristina

Andreea Cristina rumunska modelkaModelka Andreea CristinaAndreea Cristina InstagramAndreea Cristina Andreea CristinaAndreea CristinaAndreea Cristina modelkaAndreea Cristina modelka

Modelka Andreea Cristina

Andreea Cristina modelka Rumunsko

Andreea Cristina rumunská modelkaAndreea Cristina Andreea Cristina InstagramAndreea Cristina RumunskoAndreea Cristina Instagram

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.