Množstvo žien túži po krásnej postave, ktorú však nedokážu dosiahnuť ani v mladom veku. Austrálčanka Elle Macpherson, prezývaná “The Body”, sa však vymyká všetkým pravidlám prírody. Má 51 rokov a telo ako čerstvá osemnástka, vďaka ktorému aj v pokročilom veku konkuruje svojím takmer o polovicu mladším kolegyniam zo sveta modelingu.Rodená Austrálčanka a matka dvoch detí sa modelingu venuje už od mladistvého veku. V roku 1984 fotila pre časopis Elle, kde sa stretla so svojim budúcim mužom, Gillesom Bensimonom, no už v roku 1989 ich čakal rozvod.

Čiperná modelka a podnikateľka sa vo svete veru nestratí. Hovorí plynulo po francúzsky a konverzačne po taliansky a španielsky. Aj keď je pôvodom z Austrálie, väčšinou času žije v Spojenom kráľovstve.

Čo ešte dodať k Elle? Asi len toľko, že táto žena starne do krásy :)

Elle Macpherson Elle Macpherson 2 Elle Macpherson 3 Elle Macpherson 4 Elle Macpherson 5

Elle Macpherson 6 Elle Macpherson 7 Elle Macpherson 8

Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.