Kristen Stewart, alias Bella z legendárneho Twilightu, sklamala všetkých pánov, keď sa do sveta dostala informácia o jej se*uálnej orientácii. Čo je však ešte zaujímavejšie, pár tvorí s krásnym anjelikom Victoria´s Secret Stellou Maxwell!Stella a Kristen svoj vzťah veľmi dlho tajili a dodnes ho udržujú v prísne stráženom súkromí. Nikto tak nevie s úplnou presnosťou povedať, kedy vlastne začali randiť. I keď chýry o tomto lesbickom páre sa šíria už od roku 2016, dvojicu dievčat zachytili paparazzi po prvýkrát až v januári 2017, ako sa potajomky bozkávajú na zadných sedadlách auta. Odvtedy ich obe začali všetci sledovať ešte starostlivejšie.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Stella Maxwell, modelka Victoria´s Secret, sa v spodnom prádle ukazuje často, veď koniec-koncov, je to jej práca. Vyzlečenú ju ale veľmi nevídať…

Kráska tak všetkým vyrazila dych, keď zverejnila svoju fotku, kde sa zboku opiera o stenu len v se*y čiernych krajkových nohavičkách. Bradavku si síce strategicky zakryla rukou, no odhalila dosť na to, aby bolo vidno, aké má chutné kozenky. Tak táto mačička by sa mohla vyzliekať častejšie a odhaľovať toho viac, čo vy na to?

Stella Maxwell

Polonahú fotku Stelly v krajkovaných gaťkách si môžete pozrieť >>TU<<

Zdroj | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.