Hollywood objavil svoju novú superstar. Ide o mladú herečku, ktorá sa preslávila v seriáloch Supergirl či Glee. Jej hviezda žiari čoraz viac a Amerika z nej zostala úplne namäkko, keď nedávno zavítala do šou Jimmyho Kimmela.Reč je o rodáčke z mestečka Littleton v štáte Colorado, kde sa Melissa Benoist narodila 4. októbra 1988. Už ako dieťa si v roku 1999 zahrala v jednej časti Zákon a poriadok, pričom o desať rokov neskôr získala jednu z hlavných úloh v tínedžerskom seriáli Glee. Veľkú slávu jej ale vyniesla až hlavná rola v Supergirl, čo je akčný sci-fi seriál, ktorý má na svojom konte už tri série.

Melissa Benoist si okrem toho strihla úlohy aj vo filmoch ako Tennessee, Whiplash, Band of Robbers, Danny Collins a po boku Marka Wahlberga sa objavila vo výbornej snímke Patriots Day, ktorá zobrazuje skutočné udalosti po bombovom útoku na maratóne v Bostone v roku 2013. Melissa sa stáva v Hollywoode čoraz žiadanejšou a obdivovanejšou. Získa si aj vás?

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Melissa Benoist

Foto: Twitter, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D