Česká herecká hviezda a najnovšie aj moderátorka je riadna šupa, ktorá sa nebojí svoje prednosti odhaliť aj na filmovom plátne – s nahotou totiž nemá absolútne žiaden problém, a tak spoluprácu s ňou si pochvaľujú všetci režiséri, ktorí s kráskou kedy natáčali. Alice Bendová sa dokonca nebojí ani žhavých scén a tie predviedla aj vo filme Kajínek, kde si poriadne divoko za*ukala so samotným väzňom na úteku!Jířiho Kajínka si v úspešnom kinohite zahral herec Konstantin Lavroněnko a krásnu herečku si podal rovno na kuchynskej linke. Alice vtedy dokonca odmietla dablérku, pretože sa jej nepáčilo, ako milostnú scénu zahrala, a tak zhodila šaty a s Kajínkom si to úplne nahá rozdala sama. To zrejme ešte netušila, že sa s dotyčným vrahom stretne aj v reálnom živote.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

U teba alebo u mňa

Omilostený väzeň Jiří Kajínek sa totiž na slobode teší pomerne veľkému záujmu a zo svojej veľkej popularity sa snaží vyťažiť čo najviac – jednotlivé české televízne stanice sa doslova predbiehajú v tom, ktorá z nich prinesie jeho tvár na svoje obrazovky skôr. Po FTV Prima tak učinila aj konkurenčná TV Barrandov, ktorá si najslávnejšieho zločinca všetkých čias pozvala do jednej zo svojich relácií moderovanej práve Alicou Bendovou. Program sa volá “U teba alebo u mňa,” takže rajcovná herečka privítala Kajínka priamo u seba doma!

Po zverejnení spoločnej fotografie na sociálnej sieti sa však na moderátorkinu hlavu zniesla vlna kritiky od jej fanúšikov, ktorí sa nevedie preniesť cez to, že z kriminálnika kedysi odsúdeného na doživotie robia celebritu. “Trebárs prezident omilostí aj Petra Kramného. Potom si môžete urobiť super večierok v dobrej spoločnosti,” reaguje jeden z mnohých diskutérov, ktorým Kajínkova stúpajúca sláva nie je príliš po vôli.

Alice Bendová vo filme Kajínek

Alice Bendová nahé scény vo filmoch KajínekAlice Bendová si pozvala Jiřího Kajínka k sebe domov TV Barrandov

A takto si teraz spolu navarili

Alica Bendová

Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)