Lauren sa rozhodla zarábať si na živobytie svojsky. Namiesto toho, aby pracovala niekde v kancelárii, ponúka na internete svoje telo za pár eur. A to nie je všetko! Rada sa k nej pridá aj rovnako príťažlivá kamoška. Znie to skvele, však?

Lauren Jayne Taylor sleduje na Instagrame viac ako 25 tisíc ľudí. To ju asi inšpirovalo k tomu, aby zo svojich followerov začala ťažiť a zarábať pekné peniažky. Niet sa čomu čudovať, jej fotky doslova vyrážajú dych.

Ak vám jej zábery z Instagramu nestačia, môžete si ju aj s jej kamarátkou vychutnať naplno. Za necelých dvadsať dolárov mesačne vám ponúka horúce videá a ešte horúcejšie zábery. Tak čo, už viete kam tento mesiac poputujú zvyšné eurá? No, na nový rybársky lístok asi nie.

Lauren Jayne Taylor

lauren ponuka svoje telo

lauren ponuka svoje telo

lauren ponuka svoje telo lauren ponuka svoje telo lauren ponuka svoje telo lauren ponuka svoje telo lauren ponuka svoje telo lauren ponuka svoje telo lauren ponuka svoje telo lauren ponuka svoje telo lauren ponuka svoje telo  lauren ponuka svoje telo lauren ponuka svoje teloinstagram kráska

Foto: Instagram/LaurenJayneTaylor