V dnešnej dobe sa vo veľkom rozmáha instagramový biznis – čím viac followerov máte, tým viac si dokážete zarobiť. Zrejme najsledovanejšou slovenskou osobnosťou na tejto sociálnej sieti je obdarená modelka Lucia Javorčeková. Jej 1,1 milióna sledovateľov je však nič v porovnaní s 18 miliónmi americkej krásky menom Sommer Ray. A také veľké číslo už má teda poriadny finačný potenciál!21-ročná rodáčka z Colorada doslova rozpútala internetový ošiaľ. Za všetko môže jej zadok, vďaka ktorému je tak obľúbená. Sommer síce nie je najsledovanejšou osobou na Instagrame, avšak medzi najpopulárnejšími prdelkami by jej titul kráľovnej zrejme neušiel. Fitness modelka sa môže pýšiť bujným pozadím, ktorému by neodolal takmer žiaden muž.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Sympatická Američanka na svojej pýche poctivo maká každý deň v posilke. Všetci fanúšikovia tejto kočky by tak mali povinne poďakovať jej otcovi, pretože to bol práve on, kto ju ako bývalý profi bodybuilder doviedol k cvičeniu. No, pán otec, v mene všetkých 18 miliónov sledovateľov vám pri pohľade na tento prvotriedny vydrepovaný zadok ďakujeme!

Sommer Ray

Luxusný zadok Sommer Ray nájdete v plnej kráse >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).