Alli Alberts je dvadsaťosemročná rodáčka z Illinois, ktorá vedie dvojaký život. Počas dňa je zubárkou, večer však vymení biely plášť za príťažlivú bielizeň, v ktorej hrá za futbalový tím Chicago Bliss. Ako dieťa si kopala loptu s chlapcami, no dnes je úspešnou hráčkou profesionálnej futbalovej ligy.Alli sa už počas školy venovala športu a hrala vo volejbalovom tíme Washingtonskej univerzity. Pri tomto športe sa však nemohla dostatočne vyblázniť a spoluhráčky jej veľké nadšenie pri hre krotili. Práve americká Legends Football League (LFL), čiže profesionálna futbalová liga, jej umožňuje naplno využívať všetku energiu, nadšenie a tiež trochu agresivity.

Skratka LFL ešte pred pár rokmi označovala Lingerie Football League a hráčky skutočne hrali v spodnej bielizni a podväzkoch. Skromné ošatenie však vystriedal praktickejší odev podobný plavkám. Vypchávky poskytujú hráčkam väčšiu ochranu a tiež im nechýbajú štýlové helmy. Alli je neoddeliteľnou súčasťou Chicago Bliss už od roku 2009 a považujú ju za divoký článok tímu. Má za sebou otras mozgu, popraskané rebrá a neraz jej nohy žiarili dúhovými farbami od modrín.

Po absolvovaní vysokej školy zubného lekárstva v roku 2013 sa Alli Alberts zapojila do trojročného programu, ktorý jej dodnes pomáha zdokonaliť sa vo všetkých zubárskych úkonoch. Pevnú ruku a koncentráciu pri práci so zubnými protézami, implantátmi či bežnej oprave zubov využíva aj pri behaní a chytaní vo futbale.

alli alberts
alli albertsP – kopie alli alberts1 alli alberts0

When I hear someone mention pizza…ever. #innerfatkid #albertsabs

A post shared by Alli Alberts (@allialberts) on

Zdroj: people.com | Foto: q945therock.com, Instagram.com, Elitedaily.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)