Partner Holly Cockerill sa rozhodol ísť von s kamošmi. To však ešte netušil, čo si pre neho jeho priateľka vymyslí. Chlapi, úprimne, urobili by ste pre ňu toto? My si nie sme tak celkom istí. 

Karl Hennan sa išiel zabaviť von s kamošmi. Mal mať narodeninovú párty vonku. Urobil však obrovskú chybu, keď o tom povedal svojej frajerke Holly Cockerill. Tá ho totiž prekvapila nečakaným darčekom. Holly pochádza z Manchestru a má 24. Pre svojho o štyri roky staršieho partnera si pripravila takýto darček.  Dala mu urobiť biele tričko, na ktorom bola jej fotka a nápis: „Ak čítate tento nápis, asi ste sa pozerali na môjho chlapa príliš dlho. A takto by som sa pozerala na vás ja, keby som tam bola. Ahojte, ja som Holly, jeho frajerka.“

Fotku Karla v tričku zverejnila na Twitteri s popisom: „Nemyslím si, že sa Karlovi páči jeho nové tričko. Nos ho s hrdosťou, zlatko!“ Jej príspevok dostal viac ako desať tisíc lajkov a mnohí ho aj zdieľali. Viacerí si z nej robili srandu, že je absolútne šialená, posadnutá a žiarlivá. Neskôr povedala, že išlo o žart, no kto vie, kde je pravda. Každopádne, dali by ste si vy na seba takýto skvost?

Karlove nové tričko

Holly Cockerill

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Twitter, Instagram/Holcockerill