Alie Byrne je 30-ročná slobodná matka, ktorá podľahla čaru plastických operácií a stala sa závislou na zväčšovaní pier. Slečna z anglického Liverpoolu zjavne nevie, kedy prestať a pohľad na jej vytunované botoxové pery vám rozhodne nadvihne obočie, keď si budete s úžasom prezerať, čoho všetkého sú tie dnešné ženy schopné. Najznámejšie anglické médiá ako Daily Mail či The Sun priniesli pred pár dňami reportáž o 30-ročnej slobodnej mamine z Liverpoolu, ktorá sa stala posadnutou zväčšovaním svojich pier. Alie Byrne údajne minula na “skrášlenie” svojich pier viac než 2000 libier a aj napriek tomu, že sa teraz cíti príťažlivejšie, než kedykoľvek predtým, stále má v pláne pokračovať v ich zväčšovaní.

V komentároch pod jej fotkami sa našlo pár borcov, ktorí sa zamýšľali nad tým, aký s ňou musí byť úžasný orálny se*. Ak niekoho vzrušuje predstava, že ho fajčí ženská, čo vyzerá ako káčer Donald, prajeme tomu týpkovi príjemný deň a veľa se*uálnych zážitkov. Každopádne, Angličanka sa cíti so svojimi gigantickými perami zvodne a príťažlivo a to je základ. Slečna si teraz istotne užíva svojich päť minút slávy, možno aj natočí nejakú tú reklamu, či softík a bude na seba hrdá, že jej investícia do pier sa oplatila. Čo na tom, že jej dvojročný syn raz dospeje a budú sa mu všetci vysmievať, že jeho mamka má hubu väčšiu ako Buckinghamský palác.

Alie Byrne Alie Byrne Alie Byrne Alie Byrne

Viac fotiek botoxovej maminy nájdete vo videu

Video: YouTube.com | Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D