Okolo tisícky žien už prijalo ponuku českej agentúry, ktorá ich volá, aby prišli na casting nafotiť akty. To, čo sa zdá ako začiatok dobre platenej modelingovej kariéry, sa ale skoro zvrhne v klasické péčko. Často zadané, alebo v spoločnosti vyššie postavené ženy sa búria, že k súloži s fotografom boli prinútené rôznym nátlakom a okolnosťami. Vadí im tiež predchádzajúci sľub, čo dostali, že sa videá nebudú šíriť v Českej republike. Mnoho z nich tak proti spoločnosti podalo žalobu. Aká je ale pravda? Je vinná agentúra, alebo sú len dievčatá príliš naivné?Tento casting prebieha najskôr vo všetkej počestnosti ako seriózny pohovor, kedy väčšinou žena za kamerou vyspovedá záujemkyňu o fotenie. Tá bežne prezradí svoje krstné meno, niekedy aj priezvisko a pokračuje v menovaní osobných informácií ako sú vek, miery, miesto bydliska alebo rodinný stav. Dôjde i na ďaleko intímnejšie otázky, kedy sa reč stočí na s*x a ženy odpovedajú na otázky, ako a kedy mali prvý krát s*x, ako často masturbujú, alebo aké sú ich obľúbené polohy.

czech casting

Počas rozhovoru príde taktiež na radu otázka pracovnej spolupráce. Tá býva modelkám, ako sama agentúra dámy nazýva, rozdelená do niekoľkých kategórií. Prvá – najhoršie platená – je klasické nahé pózovanie na akty, druhá – o niečo výnosnejšia – je soft erotika prípadne lesbický s*x a tretia, najlepšie platená je v dospeláckej terminológii „hard“, čiže klasický s*x s mužom so všetkým, čo k tomu patrí. Suma, ktorú dievčatá dostanú, sa pohybuje v rozmedzí od 2000 do 5000 Kč, podľa toho, čo sú schopné predviesť.

czech casting

Modelkám je tiež predložená zmluva, ktorú často ani poriadne nečítajú, kde je v rôznych bodoch uvedené, že výsledok ich prezentácie bude umiestnený na stránkach neprístupných z Českej republiky.

Je tam ale poznámka „šírenie v sieti internet“, čo by pre záujemkyne o fotenie malo byť prvým varovaním.

Aj keby tam táto perlička nebola, ktokoľvek zo sveta alebo i z ČR by cez bežne dostupné služby mohol web navštíviť a videá s tisícom Češiek na bielom gauči preskúmavať, bez ohľadu na ich umiestnení na v Česku dostupné stránky.

Jedna z účastníčok sa o castingu vyjadrila nasledovne: ,,Ako to tak býva, príde nádherný muž a prehovorí vás k s*xu pred kamerou. Práve ste si možno skazili život. O to horšie, keď o 3 týždne neskôr nájdete rovnaké castingy, akurát s inými slečnami na úplne banálnej internetovej stránke. Čo teraz? Rozhodne nechcem čakať, až kým sa tam objaví i moje video. Opakujem, rozhodne nechcem čakať, až sa to tam objaví, vyhodili by ma z práce a pod. Sú to teraz hrozné muky a strach. Viem, že si za to môžem len a len sama.“

Zaujíma vás, ako vyzerá muž, ktorý s dievčatami s*xuje? Jedná sa o Aleša Jiráska z Prahy, ktorý sa v péčkovom priemysle pomerne rýchlo udomácnil. Svoju identitu sa snažil dlhodobo pred médiami skrývať, aby mohol neustále prehovárať nové a nové dievčatá.

aleš jirásek

Je dychvyrážajúce, že tak vysoké percento dievčat a žien, ktoré majú vlastnú rodinu, solídne zamestnanie, vyhradený názor na neveru, prípadne točenie filmov pre dospelých ako takých, nakoniec sile okamžiku podľahne. V minulosti bol medializovaný napr. casting s bývalou moderátorkou Markízy Simonou Butinovou.

Video castingu Simony Butinovej nájdete na Manforum.sk >>>TU

Natáčať videá často ale neváhali ani ďalšie učiteľky, napríklad z materských škôl. Tieto prípady sú ale menej známe a čas od času na prianie aktériek z internetu zmiznú.

Alebo prípad teraz už bývalej učiteľky z Českej Lípy, ktorá ale na rozdiel od mediálne známejších slečien neváhala predviesť všetko.

Video castingu učiteľky z Českej Lípy nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: echo24.cz Foto: czechcasting.com, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.