Na diskusnej sieti Reddit sa dá nájsť kopec zaujímavých informácií. Nájdete tam dokonca aj požiadavky péčkových spoločností, ktoré musíte spĺňať, ak sa chcete stať p*rnohercom!Spoločnosť BangBros, ktorá patrí medzi špičku v priemysle pre dospelých, robila nábor nových p*rnohercov. Tohto testu v Miami sa zúčastnil aj jeden skalný diskutér z Redditu a rozhodol sa prezradiť poznatky, ktoré v priebehu dňa nadobudol.

V prvom rade ho zaujímal plat. Odpoveď znela 35 000 $ (cca 31 000 €), čo v tejto brandži nie je žiadna sláva. Ale na začiatok to nie je nič strašné, stále sa svojou šikovnosťou môžete vypracovať a zarobiť podstatne lepšie prachy. Zatiaľ čo on bol zvedavý na potenciálny zárobok, spoločnosť sa hneď zaujímala o dĺžku jeho nástroja. Všetkých záujemcov o prácu s vtákom menším ako 20 centimetrov okamžite posielali domov.

Videá z péčkových kastingov známych i menej známych Sloveniek a Češiek nájdete na Manforum.sk >>> TU

Tí, ktorí dĺžkové parametre spĺňali, ešte nemali ani zďaleka vyhrané. Na pohovore im bolo povedané: “Erekciu musíte dosiahnuť veľmi rýchlo, najlepšie bez alebo len s minimálnou stimuláciou. Ejakulovať musíte vedieť takmer na pokyn. Nemali by ste mať problém s vecami, pri ktorých si takmer každý muž pripadá ako gay. Hlavne dotýkanie sa vašich semenníkov o semenníky druhého muža pri akte s jednou ženou je úplne bežná záležitosť. Taktiež by ste mali mať profesionálne portfólio a nejaké skúsenosti s modelingom.”

Mužov, ktorí sa dostali až za vstupný pohovor, to najhoršie ešte len čakalo. Účastník z tohto castingu vo svojej spovedi pokračuje ďalej: “Ak ste prešli aj cez vstupný pohovor, vošli ste do miestnosti, kde bol starší chlapík. Povedal vám, aby ste si vybrali vtáka a následne ste mali 30 sekúnd na dosiahnutie erekcie. V niektorých prípadoch tam bola aj herečka, v niektorých nie. Tá vám svojou prítomnosťou pomôcť buď mohla, alebo nemusela. Ak už v tej miestnosti je, môžete sa pozerať na jej prsia a ak ste dobre vyzerajúci chlapík, dovolí sa vám ich aj dotknúť. Nemôžete sa jej však dotýkať od pása nadol. Potom vám prikážu masturbovať 10 – 15 minút. Žiadna vizuálna stimulácia alebo také niečo. V tom vám režisér prikáže ejakulovať. Máte minútu na to, aby ste to zo seba dostali von!”

Videá z péčkových kastingov známych i menej známych Sloveniek a Češiek nájdete na Manforum.sk >>> TU

O chvíľu sa celý proces opakuje znovu, no potenciálni herci majú už len 30 sekúnd na ejakuláciu od režisérovho pokynu. Ak doteraz kandidáti všetko úspešne zvládli, stále nemajú túto prácu zaručenú. Dostanú však detailnejšie inštrukcie, čo robiť, aby sa stali favoritom spomedzi všetkých ostatných záujemcov. Dokázať oddialiť orgazmus, čo najrýchlejšie stvrdnúť a striekať na počkanie. Taktiež dokázať ejakulovať na presne určené miesto s precíznosťou snipera. To všetko sú rady, ktoré si účastníci castingu od spoločnosti odniesli domov.

péčko

Aby toho nebolo málo, ak sa zúčastníte podobného náboru, dostanete kopu ďalších odporúčaní: “Počas natáčania scény sa od vás očakáva, že váš nástroj zostane v pozore, zatiaľ čo sa menia uhly snímania kamery, radíte sa s režisérom, ako by scéna mala vyzerať, herečke opravujú make-up, svietia na vás svetlom atď. Musíte byť schopný vykonávať akt v rôznych polohách, napr: poloha zozadu s nohou nahor (kvôli záberom kamier). Majte na pamäti – režisér hľadá dobré zábery ženy a vy ste len péro.”

Takisto treba byť otvorený rôznym sexuálnym veciam, ktoré sú v bežnej spálni tabu. A ako znie záver tohto účastníka castingu z Redditu? “Je ľahké dostať sa do tejto brandže ako dievča, no ťažké dostať sa tam ako chlap!” A navyše, tých 31 000 € sa po týchto riadkoch nezdá byť až tak lákavých…

Videá z péčkových kastingov známych i menej známych Sloveniek a Češiek nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj: Reddit.com | Foto: Unilad.co.uk, Vice.com