Muži sa radi pochvália svojimi ženami či partnerkami, nerozoberajú to však na ulici alebo v obchode. Ide skôr o ten pre chlapa skvelý pocit, keď všetci vidia, že jeho polovička je proste úžasná. Najmä v spoločnosti, na plese či večierku často vidieť ženy alias umelé sochy, na ktorých vás okrem pevných pŕs, štíhlych nôh a zmaľovanej tváre nezaujme nič. Je tá vaša jedinečná a dokonalá či by ešte potrebovala zopár lekcií, aby bola ešte lepšia? 

Tu je niekoľko vlastností, ktoré by dokonalej žienke nemali chýbať:

Inteligentná

Sú situácie, ktoré nastanú veľmi nečakane a veľakrát reagujeme prehnane. Žiadny chlap nechce mať pri sebe partnerku, ktorá bežné problémy rieši formou hysterických scén, bohužiaľ, našli by sa aj také. Niet nad ten pocit, keď vás z trápnej situácie zachráni partnerka vhodnou poznámkou alebo sa pri rozhovore s vašim šéfom nebojí pustiť do diskusie o politike či o súčasnom stave zdravotníctva. Všeobecný rozhľad by jej rozhodne nemal chýbať a mala by presne vedieť, kedy má rozprávať a kedy ostať radšej ticho.

Vhodne upravená

Menej je niekedy viac a to platí aj v tomto prípade. Dokonalá žena to nikdy nepreháňa s líčením, pretože, povedzme si pravdu, páči sa to jedine jej a možno ešte nejakej vizážistke. Jednoducho upravené vlasy, jemný mejkap a priťažlivé oblečenie, ktoré nemusí byť vôbec značkové, robia ženu krásnou. Nemusíte sa obávať, že keď ju nečakane prekvapíte a pozvete na pizzu, pôjde vo vyťahanom tričku a strapatými vlasmi. Často stačí len krátka úprava pred zrkadlom a z popolušky sa stane princezná.

Vždy verná

Každý si vernosť predstavuje inak. Keď vám však partnerka tvrdí, že písať si každý deň s bývalým priateľom či zájsť do kina so spolužiakom je úplne normálne, mali by ste jej to vyvrátiť. Žena, ktorej skutočne záleží na mužovi a ich spoločnom vzťahu, nestráca čas vypisovaním správ s inými chlapmi ani neprovokuje nevhodnými rečami.

šťastný vzťah

Nesnaží sa zmeniť vás

Dokonalá žena vie, že snaha meniť povahu muža je zbytočná a presviedčať ho, aby svoje záujmy a koníčky vynechával, tiež nemá význam. Mať pochopenie pre toho druhého a rešpektovať jeho vlastnosti je pozitívum v každom vzťahu, ktoré skutočne eliminuje hádky.

Môžete sa na ňu spoľahnúť

Telefonát, že za niekoľko minút prídete domov aj s neočakávanou návštevou, dokáže niektoré partnerky dostať do poriadneho šoku. Nie však tie, ktoré vedia rýchlo schovať všetok prípadný neporiadok v byte a dokonca pripraviť rýchle jednohubky. V chladničke, samozrejme, nesmie chýbať nejaké to pivečko – ideálny nápoj po chutnom jedle. Ženám, na ktoré sa môžete spoľahnúť, netreba pripomínať, kedy má vaša matka narodeniny a čo všetko treba nachystať, keď sa ide na dovolenku.

Nevšedná v posteli

Ktorého muža by nepotešilo, keby jeho partnerka oživila milovanie netradičným prvkom. Dámy, ktoré rady držia iniciatívu vo svojich rukách, často okorenia milovanie krátkym striptízom alebo hrou na nedostupnú. Len dokonalá žena sa nehanbí prejaviť, ako ju jej partner vzrušuje a ako je spokojná s jeho výkonom.

Vie vás oceniť

Nadávať na muža nie je umenie, to dokáže ozaj každá žena, hlavne, keď sa zdrží v krčme dlhšie ako plánoval. Radosť z partnerky však zažijete vtedy, keď dokáže oceniť, čo všetko pre ňu robíte. Vaše ego veľmi pohladká pochvala od vašej polovičky či už za skvelý výkon v posteli, romantickú večeru, alebo že s vami bez hundrania absolvovala niekoľkohodinové nákupy.

Foto: Depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)