S týmto isto nepočítal! Futbalista Cristiano Ronaldo, miláčik publika pôvodom z Portugalska, je známy tým, že najkrajšie ženy sveta strieda v posteli ako na bežiacom páse. Avšak nie každá mu ihneď skočí na lep.

Najnovšie si 32-ročný útočník zavaril, keď sa snažil zbaliť víťazku súťaže o najkrajší zadok Miss Bumbum Eriku Canellu. Tá tvrdí, že ju 25. 3. 2017 v noci kontaktoval prostredníctvom správy na Instagrame, v ktorej ju žiadal, aby si spolu šli niekam ,,oddýchnuť“. Odpoveďou na jeho ponuku bolo srdiečkové emoji, ktoré modelka zaslala.

,,Od tohto momentu bol ako divý. Ihneď ráno mi písal a ospravedlňoval sa, že zaspal a či by som nechcela prísť k nemu. Vysvetlila som mu, že sa pokúsim, ak sa mi podarí preložiť si let. Všetko som vybavila, a tak som súhlasila. Avšak ako majú ženy vo zvyku, trošku som sa omeškala, jeho reakcia ma ale totálne odrovnala. Povedal mi, že má na mňa maximálne polhodinu, pretože má aj iné povinnosti. Urazene som odišla so slovami, že nie som žena na 15 alebo 30 minút,“ vysvetľuje Erika.

Možno i preto neskôr Miss najkrajšia riťka poskytla nemenovanému portugalskému denníku snímky ich konverzácie. Bohužiaľ, nám sa ich v lepšej kvalite zohnať nepodarilo, no upokojuje nás myšlienka, že ani jeden z nás nie je expertom na portugalčinu. :-)

Erika Canella

Viac športu nájdete na ŠportovýMagazín.sk >>> TU

Zdroj: Unilad | Foto: Instagram, 101greatgoals.com