Britský cyklista Mark Cavendish už síce z aktuálneho ročníka Tour de France odstúpil, no aj tak je bezpochyby najlepší špurtér posledného desaťročia. Na Tour de France si pripísal už 30 etapových víťazstiev a na historicky najúspešnejšieho Eddyho Merckxa stráca už len 4 prvenstvá. Čo ale stojí za jeho úspechom? Jednoznačne tvrdá drina, genetika, cieľavedomosť a možno aj jeho krásna žena!Mark Cavendish, víťaz bodovacích súťaži všetkých troch cyklistických pretekov v rámci Grand Tour (Tour de France, Giro d´Italia, Vuelta a España), už teraz patrí medzi legendy tohto športu. Jazdcovi Dimension Data tímu môže v cieli pri špurte konkurovať len pár jazdcov. Prečo je však Mark Cavendish v cieli taký rýchly? Možno sa ponáhľa do postele za svojou krásnou a vzrušujúcou ženou Petou Todd!

Jeho manželka je jedna z najžiadanejších svetových glamour modeliek. Pri pohľade na jej telo je dôvod každému jasný. Štíhla Britka dobýja titulky pánskych magazínov prsiami veľkosti 32G, ktoré sú úplne pravé! Peta je na britských ostrovoch veľmi obľúbená nielen kvôli svojmu zovňajšku, ale aj kvôli charitatívnej činnosti. Pre pomoc druhým neváhala prejsť na bicykli 620 kilometrov za päť dní či vystúpiť na vrchol hory Kilimanjaro. Ak by aj nás v spálni čakal takýto kus dobrosrdečnej ženy, možno by sme Marka v cieľovej rovine dokonca predbehli. ;)

peta todd

>>Nahá Peta Todd TU<<

Zdroj: Cvndsh.com | Foto: Sunmotors.com, Mid-day.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).