Ženy vám nikdy nepovedia o všetkých svojich túžbach. Možno sa hanbia, že ich odsúdime, možno by to aj povedali, no nevedia ako. Každopádne vám prinášame pár vecí, o ktorých ženy tajne snívajú.Vášnivo a tvrdo

Ženy túžia po láske, krásnych slovách, dlhých predohrách, no občas snívajú po naozaj tvrdom a vášnivom se*e. Takom, pri ktorom ženu chytíte, hodíte na posteľ alebo opriete o najbližšiu poličku. Bez predohry, bez zbytočného maznania, s oplzlými slovami či menšom výprasku po zadku. Budete prekvapený, ale väčšina dám túži skôr po kratšom vášnivom se*e ako po dlhých premilovaných nociach plných nehy.

Zvrhlosti

Aj ženy chcú občas robiť niečo neštandardné, niečo zvrhlé. Vyjsť zo stereotypu, uvoľniť svoje fantázie, povoliť uzdu. Každý má však v tomto smere inú predstavu, je preto dobré sa o tom najskôr porozprávať, možno prídete na to, že má rada aj anál, putá či iné “úchylky”. Každopádne to radšej bez jej súhlasu neskúšajte, nemusí to dopadnúť najlepšie.

org

Cieľavedomí muži

Vraví sa, že ženám sa páčia bohatí muži. Väčšina z nich však priznala, že inklinuje skôr k ambicióznym a cieľavedomým mužom, ktorí vedia, čo chcú. Žena sa vraj cíti dobre a bezpečne pri rozvážnom mužovi, pretože si vie poradiť v rôznych situáciách a vie ju ochrániť. Pri takomto type by dokonca vedela stráviť aj zvyšok života.

Robiť to všade, robiť to stále…

Každá žena príde do veku, kedy bude potrebovať s*x skoro stále. Bude to chcieť robiť, keď sa vráti z práce, keď pôjdete večer spať, keď sa ráno prebudíte. A možno aj medzi tým. Týka sa to najmä žien okolo 40-tky a viac, no nie je vylúčené, že aj mladšie ženy majú rovnakú potrebu. Povedzme si na rovinu – ženy to chcú, len nám to nepovedia.

prsia3

Tajomnosť

Ženy nemajú rady stereotyp a mužov, ktorí sa ľutujú, sú pesimistickí, lamentujú nad životom, ako je všetko zlé, ako nič nefunguje. Žena potrebuje pri sebe človeka, s ktorým sa zasmeje, ktorý jej vymyslí nečakaný program. Muž musí byť do určitej miery tajomný, aby ho žena stále objavovala a aby ju vždy dokázal niečím prekvapiť. Rovnako tak príťažlivá je aj jeho tajomná minulosť, ktorú sa žena bude chcieť snažiť odhaliť. Muži, ktorých ženy nevedia prečítať, sú pre ne zaujímaví a vzrušujúci.

Adrenalín

Len málo žien nemá rado adrenalín. Síce vám budú hovoriť “nie, nie to nie je dobrý nápad, ja nejdem…,” ale v kútiku duše sa tešia a čakajú na akciu. Nemusí to byť zrovna zoskok padákom. Stačí, ak jej skúsite navrhnúť napríklad fajku v poloprázdnom kine či za volantom, prípadne “to” začnete robiť na mieste, kde vás môže niekto nájsť. Na tento zážitok s vami určite nezabudne.

aut

Túžba zdôveriť sa

Muži zvýšte pozornosť! Každá žena má aspoň jednu najlepšiu kamarátku. Občas si vyrazia na kávičku alebo na nákupy. Čo sa ale počas ich stretnutia odohráva, vás naozaj prekvapí. Ženy sa svojím kamarátkam zdôverujú so všetkým. Takže ak ho máte malého alebo ak ste naozaj v posteli dobrý, jej kamarátka o tom už dávno vie. Horší prípad je vtedy, ak jej najlepšou kamarátkou je jej mama… :)

Muž džentlmen

Vraví sa, že džentlmeni ešte nevymreli. Čo si však pod týmto pojmom predstaviť? Môžete sa upokojiť. Ženy nehľadajú nič iné ako pozorného muža, ktorý občas otvorí dvere, pridrží jej kabát pri obliekaní alebo pomôže so stoličkou, keď si sadá. Ak si žena všimne, že sa jej snažíte pomôcť aj s maličkosťami, nadobudne pocit, že vám nie je ľahostajná a tým si získate jej srdce.

sexy par

Poriadok

Ak máte v byte poriadok, ustlanú posteľ či v skrini komíniky, ženu to príjemne prekvapí. Štatistiky dokonca preukázali, že ak máte čisto, poriadok a hygienické servítky na viditeľnom mieste, zvyšuje sa pravdepodobnosť, že sa s vami dievča vyspí.

Dobrá rada na záver

Stalo sa vám v posteli niečo trápne? Nepostavil sa vám, prdli ste si, spadli ste z postele? Nevadí, sme len ľudia a takéto veci sa stávajú. Hoďte to za hlavu a bežte ďalej. Pamätajte, že ženám sa páčia ambiciózni a cieľavedomí muži!

Zdroj: piordelle.eu Foto: ifred.org,  beforeitsnews.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.