Najobávanejší kat Islamského štátu, nazývaný tiež Buldozér z Fallúdže, bol konečne dolapený a bude sa zodpovedať spravodlivosti. Obrovskú službu verejnosti spravila sýrska armáda, ktorá tohto vraha chytila a uväznila.Buldozér naháňal hrôzu ľudom takmer po celom Blízkom východe, keď vraždil v Iraku, Sýrii či Jemene. Tento viac ako 200-kilový obor pochádza z irackého mesta Fallúdža a bol známy svojimi zvrátenými technikami, ktorými popravoval svoje obete. Jeho obľúbeným nástrojom bol viac ako jeden meter dlhý meč, ktorým stínal hlavy. Zajatcom hádzal bežne na hlavy obrovské skaly alebo na ich odrezanie použil nôž.

kat

Kat Islamského štátu sa vyžíval vo vymýšľaní nových spôsobov popravy a v mučení zajatcov. Ak popravu nevykonával sám, dozeral na jej drsný priebeh. Typické pre neho bolo, že nešetril ani deti. Pred pár mesiacmi vyšla na svetlo spoveď 14-ročného chlapca, ktorý sa nechcel pridať k ISIS. Kat ho mesiac mučil a keď zistil, že chlapec sa k džihádistom nepridá, odsekol mu ruku aj nohu. To všetko pred zrakmi ďalších mladých chlapcov, aby vedeli, čo ich čaká, ak sa nepodriadia Islamskému štátu.

kat

Zverstvám tohto vraha z Fallúdže je vďaka sýrskej armáde, zdá sa, koniec. Na videu, ktoré pochádza zo sýrskych zdrojov, môžeme vidieť spútaného kata. Autenticitu videa a pravdu o Buldozérovom zajatí potvrdzuje aj fakt, že odkedy mal kat padnúť do rúk sýrskych ozbrojených síl, ISIS nezverejnil žiadnu popravu vykonanú týmto vrahom.

Kat Buldozér zajatý sýrskou armádou

Poprava obete katom ISIS – rozdrvenie lebky kameňom

Plnú verziu videa z popravy kameňom nájdete na Manforum.sk

Zdroj: Dailymail.co.uk, Liveleak.com, Metro.co.uk | Foto: Zerocensorship.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).