V septembri predminulého roka sa sociálnymi sieťami šírila informácia o tom, že herca Sylvestra Stalloneho našli mŕtveho v jeho dome. Vtedy sa však potvrdilo, že ide o hoax. V týchto dňoch je správ o jeho smrti opäť plný internet!

Možno ste sa s informáciou o Stalloneho smrti stretli na Facebooku či inej sociálnej sieti i vy a zaskočilo vás to. Môžeme vás však ubezpečiť, že Sylvester je v poriadku. A snáď ešte dlho bude! Pred rokom a pol túto správu poslal do sveta portál, ktorý nezmysly o smrti celebrít rozširuje pomerne často. Vtedy to poprel sám Sylvester, keď zverejnil na Instagrame fotografiu, na ktorej pózuje so Sergejom Kovzalevom.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Tentokrát správa zdieľaná tisíckami užívateľov rôznych sociálnych sietí hovorí o tom, že Stallone podľahol rakovine prostaty, ktorú sa mu podarilo tajiť pred verejnosťou až do konca. Mnohí ľudia vyjadrujú jeho rodine úprimnú sústrasť a prajú mu pokojný odpočinok. Niektorí však boli opatrnejší a pýtajú sa, či je to pravda: “Je Sylvester Stallone mŕtvy alebo Facebook opäť klame?” Na Twitteri sa objavili aj takéto príspevky: “Tak, morbídne hoaxy zase začali! Sylvester Stallone NIE JE mŕtvy!!!”

Sylvester, našťastie, zverejnil na svojom Instagrame oznam: “Prosím, ignorujte túto stupiditu. Žijem, je mi dobre, som štastný a zdravý. Stále bojujem!”

Zdroj, foto: Facebook, Instagram